Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudok nevetni SEMMIN! Mi...

Nem tudok nevetni SEMMIN! Mi történt?

Figyelt kérdés

Teljesen elment mindentől a kedvem de nem tudom miért. Pedig mindig majd szétcsattantam a nevetéstől akárhol voltam. Életvidám voltam nagyon. Képes voltam mindenen röhögni, ami meg tényleg nagyon vicces hát azon haltam meg. Suliba is mindig a tanárok rám szóltak, hogy ne nevessek de már megszokták. A padtársammal (amúgy barátnőm is, majdnem minden nap kijártunk suli után) és nagyon jókat szórakoztunk és rengeteget hülyéskedtünk. Kezd tőlem eltávolodni mert semmin nem tudok röhögni, vagy ha próbálok is az elég erőltetett. Nem történt pedig semmi. Már hetek óta ez van. Utoljára igaziból hétfőn nevettem de akkor se sokat. Ez nem én vagyok. Mi történt velem?

14L


2011. szept. 9. 20:25
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és elég bunkó is lettem.
2011. szept. 9. 20:28
 2/11 Darcy01 ***** válasza:
94%

Kiégett a viccreléd...:-)


A viccet félretéve: lehet, hogy megkomolyodtál, felnőttesebb lettél egy kicsit és ezért nem tartod viccesnek a korábbi dolgokat.

2011. szept. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
kamaszodsz ennyi :) ez velejáró, most alakul ki az igazi személyiséged...ez még semmi hidd el 19 éves korodig fejlődni fogsz érzelmileg rendesen... sőt
2011. szept. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egyik napról a másikra megkomolyodtam? Na de annyira, hogy bármit mutatnak/csinálnak nem vicces nekem?
2011. szept. 9. 20:31
 5/11 anonim ***** válasza:
kamaszodsz! Ez egy múló állapot, szóval ne aggódj, helyrejössz.
2011. szept. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
elromlott a nevetődobozod.
2011. szept. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én is jártam már így.de most épp fordítva vagyok.most mindenen röhögök,eddig meg nem naon röhögtem a hülyeségen
2011. szept. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szívj be :)
2011. szept. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
NŐ a fütykösöd
2011. szept. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Kolbászt egyél joghurtal
2011. szept. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!