Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A nagy társaságokba való...

A nagy társaságokba való "szarérzetet" leginkább az okozza hogy nem tudjuk elengedni magunkat, miért, hogyan változtassunk?

Figyelt kérdés

ha iszol jól vagy.de nem lehet mindig inni ha buliba mész


mondanátok valami sikersztoryt hogy neked hogyan sikerült megváltoznod? vagy mi a terved hogy megváltozz? vagy ha nincs terved de meg akarsz változni?


18f


2011. szept. 10. 16:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyon spontán sikerült. gimiben próbálkoztam, de az a görcsös erőlködés nem sokra vezetett. aztán fősulin egyszerűen csak bekerültem egy olyan társaságba ahol jól éreztem magam. (még most is:) ) ez a társaság 11 fős, velük nagyon jól érzem magam. aztán persze ha újba csöppenek bele, akkor megint érdekes érzés. de már annyira nem zavar.
2011. szept. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!