Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fogadjunk el önmagunkat vagy...

Fogadjunk el önmagunkat vagy változtassunk?

Figyelt kérdés

Nos, az a helyzet, hogy egy 17 éves fiú vagyok és mivel nagyon sovány vagyok (182 cm 59 kiló) gyakran csesztettek exosztálytársak amikor buszon összetalálkoztunk, vagy osztálytársak is, hogy ilyen olyan meg olyan sovány vagy, hülye anorexiás, egyél már többet... Hízni nem tudok semmit, gondolom sokaknak ismerős a jelenség (megehetsz egy nap 10 tábla csokit akkor is marad a súlyod, nem hízol, én b@rom ezt is megpróbáltam :D) Nos ezt megelégeltem, és már jó ideje gyúrok, mert elegem lett mert tudat alatt ez szétőrölt engemet. Ezen a héten is 7kor keltem mentem konditerembe 4 alkalomkor keményen gyúrtam, itthon magamba tömtem minden kaját amit bírtam, majdnem hánytam már, de lenyomtam mert iszonyat mennyiséget kell enni, hogy fejlődjek. Szerencsére már formásodok, izmosodom. Egy két kiló izom már rám ment és sokkal jobb érzés ez így...


Sokan mondják, hogy el kellene fogadnod önmagadat, ha kigyúrod magad, találnak mást, amivel csesztethetnek, mert látják rajtad, hogy zavar... Gondolkodtam, de mással nem tudnak, mivel az arcom hál' Istennek átlagon felülien szép, így ebbe senki nem tudott belekötni soha sem. Belsőkkel is szoktak, de az nem zavar, amikor azt mondják, hogy ilyen-olyan néma vagy (mert nem beszélek sokat), inkább a külső megjegyzések húznak fel... Nagyon vágyom arra, hogy még több izom rám jöjjön és beszóljak nekik, hogy még most is sovány vagyok-e szerinted? Szerintem jó úton haladok, hogy ezt megtehessem :D


Mi a véleményetek erről?


Üdv!


2010. jún. 12. 08:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Gyúrjál csak, én is ilyen alkatú vagyok.

Aki olyannak szokott meg, az nyilván ellenezni fogja. De jóval nagyobb esélyed lesz új kapcsolatokra.

2010. jún. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Sokan mondják, hogy el kellene fogadnod önmagadat."

Ez a legnagyobb átverés az életben.

Ne az legyél aki vagy, hanem aki akarsz lenni.

Számtalan ember volt ugyanabban a helyzetben mint te és sokaknak sikerült.

Erősnek kell lenni és kitartónak, de SOSE TÖRŐDJ BELE abba hogy nem lehetsz olyan amilyen szeretnél lenni.

Tudod, aki mer álmodni, azé a világ. :)


Én is átéltem a te helyzetedet, csak én 30 kiló súlyfelesleggel.

A család, a barátok, ismerősök, orvos(!), mindenki azt mondta hogy én így vagyok jó és így szeretnek engem.

18 évesen döntöttem úgy, hogy kizárok minden külső tényezőt és megváltoztatom az életem. Lefogytam 100 kilóról 72-re, aztán nekiálltam kondizni és 76-ra felmentem. 18 év után végre az lehetek aki szerettem volna lenni.

Tehát mindig saját magadnak állíts mércét, legyen célod és ideálod amit minden áron megszerzel.


Üdv, és sok kitartást a továbbiakban!


F19

2010. jún. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért akarj erősödni, hízni mert te szeretnél és ne azért mert mások cikiznek. Tanuld meg leszarni azt amit mások mondanak, minden sokkal könnyebb lesz.

Egyébként tök szimpatikus vagy, csak ne vidd túlzásba a gyúrást mert az nagyon ronda tud lenni szerintem. 25 éves korodig megtestesedsz magadtól is és te leszel a legjobb pasi a környéken:) De hajrá, minden embernek arra kéne törekednie hogy a legjobbat hozza ki magából. :)


17L

2010. jún. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi! :D


Hát én is nagyon szeretnék változni a magam érdekében is :D:D

2010. jún. 12. 10:35
 5/6 Böse ***** válasza:
Egyetértek a többiekkel, hasonló cipőben jártam én is, nagyon jól tetted hogy kezedbe vetted az irányítást, de felvágni ezzel nem kell később sem, legyél büszke, de ne legyél nagyképű! 20/F
2010. jún. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy kis izom sose árt, de azért ne vidd túlzásba. =]
2010. jún. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!