Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy álltok "igaz-barát"...

Hogy álltok "igaz-barát" téren? Volt olyan hogy azt hitted ő igenis igaz barát, és mégse?

Figyelt kérdés

én úgyérzem most van egy igaz barátom:) eléggé hasonlóan gondolkodunk. mindketten szeretünk zenélni,meg hülyülni:D . a kettőt együtt


haverokra nem vágyom, mégis vannak, mer suliba járok és nem zárkózhatom be magamba, annál sz.rabbat ritkán érzek mikor senki sem áll szóba velem szimplán mer zárkózott vagyok:\


van igaz barátotok? vagy inkább sok haver? vagy nem is vágytok igaz barátokra inkább csak kevesek igénylik az ilyet?

18f


2011. szept. 10. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vágyok olyanra akivel mindent meg tudok beszélni, én nem akarom a magánügyeim megosztani másokkal, mások problémái meg nem nagyon érdekelnek. Olyan barátaim vannak, ha menni akarok valahova, akkor eljönnek velem és közben tudunk csevegni félkomoly témákról (vagyis nem agyatlan hülyeségeikről, de nem is a magánéletünkről).
2011. szept. 11. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nos az "igaz" barátság nem merül ki ennyibe hogy hogy zenélgettek meg hülyültök. Ha kiáll melleted vagy segít ha bajban vagy akkor mondhatod hogy télleg a barátod.
2011. szept. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

aha. értem.szerintem állunk annyira közeli kapcsolatba hogy nem lenne gond ha bármelyikünk bajba van


Aragog ez érdekes én pont hogy szeretek beszélni a gondjaimról és ha úgy látom hogy nem untatom a másik felet hanem érdeklődő vmilyen szinten akkor már szimpatikus nekem:D jah am én is mindig megakadok a félkomoly témáknál, de ez nekem nem jó:\

2011. szept. 11. 14:09
 4/5 anonim ***** válasza:

"Hogy álltok "igaz-barát" téren? Volt olyan hogy azt hitted ő igenis igaz barát, és mégse?"


Volt.

Cserbenhagyott.


Nincs "igaz" barátom, de még csak barátom sincs. Akit/akiket annak hittem (és Ők annak mondták magukat) mind elárultak. (11 ill. 7 éves "barátságokról van szó)

Való igaz, szarban ismerszik meg az igaz barát.

Hát így vagyok most egy jó ideje egyedül. És már jóval nehezebb a "kegyeimbe" férkőzni.

2011. szept. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én hasonlóan gondolkozok, mint az első hozzászóló. Rengeteg emberrel jóban vagyok, de nem szeretem meghallgatni századszorra is a rigolyáikat, és én sem szeretem elmondani nekik az enyéimet. Kisebb koromban volt úgymond "legjobb barátom", akivel sülve főve együtt voltam, de most nincs, és valahogy nem hiányzik. Ha felhívnak, menjünk valahová, megyek, vagy én hívom őket, de olyan nincs, akire azt mondanám, hogy ő egy igaz barátom. Ráadásul a tapasztalatom szerint a nagyon jó barátaimat sem sajnálom, ha mondjuk úgy alakul, hogy külön kell váljunk (költözés, másik suli, ilyesmikre gondolok). Valójában nem vagyok egy igazi jó barát típus, de mástól sem várom el, hogy az legyen.
2011. okt. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!