Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » "Barátok: ne élj nélkülük, de...

"Barátok: ne élj nélkülük, de az sem jó ha sok van. " Ti hogy vagytok ezzel? Mi a jobb, a kevés vagy a több barát?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kevés, de az legyen igazi. A túl sok nem igazi barát mindig akkor van ott, ha meghívod egy sörre, elhívod kerti partira, körbe ugrálod, de ha segíteni kell bevinni egy szekrényt, akkor már nincs ott.
2011. aug. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem egyrészt nem is lehet sok barátja egy embernek. pár barát, sok haver esetleg. 1-2 barát bőven elég szerintem. sok emberrel úgysem tudnék olyan bensőséges kapcsolatot kialakítani, mint pl a legjobb barátnőmmel.
2011. aug. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Volt olyan időszakom mikor félévig nem beszéltem senkivel. Szó szerint senkivel. Nagyon rossz volt akkor minden és semmihez meg senkihez nem volt kedvem. Csak dolgozni jártam (diák) mázlimra tudtam menni minden nap ami elvonta a figyelmem. Fél év után akkora sírógörcs jött rám hogy atyaég, és rádöbbentem hogy mennyire elhanyagoltam a barátaimat és borzasztóan hiányoznak. Beletelt egy kis időbe mire megmagyaráztam nekik hogy nem miattuk volt és iszonyúan hiányoztak, kb minden nap velük akartam lenni, de nem volt képem egyik napról a másikra írni mindenkinek hogy "na szia van programod mára?" Szóval szép lassan igyekeztem megoldani a dolgot. Én inkább azt mondanám van néhány barátom, és sok haver. Velük is nagyon jól elvagyok és imádom őket, de csak a barátaimmal tudok komolyabb dolgokról beszélni illetve elmondani nekik olyat amit másoknak nem. Kevés barát és sok haver. Szerintem ez a jó "felállás"!
2011. aug. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!