Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 10 éves öcsém elkezdett...

10 éves öcsém elkezdett fészbukozni, idétlen zenéket hallgatni, hagyni kell majd megváltozik?

Figyelt kérdés

vagy mit csináljak ,néha már kifejezetten idegesítő mikor egész nap nyomatja a telefonjáról azt az idegesítő pitbullt meg a david guetta.. leginkább az zavar hogy úgy érzem hogy próbálja utánozni az idősebbeket. tudom én is gyökér vagyok hogy egyáltalán foglalkozom vele, de akkor is idegesítő


ne foglalkozzak vele?


(milyen jó hogy neked ez a legnagyobb próbémád-->nem van ennél nagyobb gondom is de egyszerre csak egy problémára fókuszálok)

18f


2011. szept. 11. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Kamaszodni kezd. Te mit csináltál 10-11 évesen?
2011. szept. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
90%
Kezd kamaszodni! Ne törődj vele, csak bassz oda neki 1-et, hogy kapcsolja ki a zenét!
2011. szept. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A facebook lehet tényleg korai, de azt tényleg nem vágom, hogy a zenei ízlésébe miért kötsz bele? Ha hallgatja, akkor nyilván tetszik neki.
2011. szept. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

aha. csak ez a arcság amit néha csinál meg hogy próbál beszólni annyira bosszantó.


nem akarok belekötni semmibe csak a szüleim is más zenét nyomatok. és ha látom rajtuk hogy csak azért nem mondják hogy nem tetszik mer nem akarnak megbántani akkor inkább fejhallgatóval hallgatom, de ő nem inkább nyomatja hangosan

2011. szept. 11. 21:20
 5/8 anonim ***** válasza:

egyébként az egyik válaszolónak: hát, én pl. nem voltam ilyen. közelében sem jártam.


amúgy sajnos azt kell hogy mondjam hogy ez így fog még maradni egy ideig. főleg meg hogy ilyen korán kezdte. az én húgom 13 évesen kezdte...(mondjuk ő rosszabb, mert Fluor, SP, MM stb. fan...) de hát ha megnézed még néhány 18 éves is ilyen. lehet hogy meg kéne próbálni még most megváltoztatni, kicsi még (10 éves az még a lányoknál sem serdülő, pedig állítólag ők korábban érnek, nemhogy egy fiúnál...) befolyásolható még.

2011. szept. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hát nemtudom... de lehet, hogy azért, mert te nem szólogatsz be neki vagy valami! Kell neki egy kis nevelés!
2011. szept. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ma 21:20

Ha Te képes vagy másokra tekintettel lenni és fülhallgatót hallgatni, akkor bizony a testvéredtől is megkövetelheted ugyanezt. Kevés látszata lesz neki, de egy röpke kiselőadást tarthatsz neki arról, mit is jelent egy közösségben, családban élni és figyelemmel lenni a másikra.

2011. szept. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

utolsó nem igazán értelek, pont azt írtam hogy akkor fülhallgatón hallgatom ha látom rajtuk hogy.. "nem,ez nem"


próbálom nevelni, sőt sokszor végig gondolok ilyeneket hogy biztos baromnak gondolsz öcsi ,de te érted teszem :D

2011. szept. 11. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!