Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindenki megváltozik ahogy...

Mindenki megváltozik ahogy középiskolába kerül?

Figyelt kérdés

Egy év alatt olyan szinten megváltoztam, ahogy csak lehet!

A barátaimról már teljesen lemondtam!

Csak én változtam ennyire, vagy mindenki életében így van??


2009. júl. 26. 16:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem változtam meg, még mindig gyerekes vagyok, pedig az egyetemet is most végeztem el.
2009. júl. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Igaz és most megyek 8.-ba, de valószínű velem is így lesz. Hisz új tanárok, új barátok, új környezet.
2009. júl. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem változtam.
2009. júl. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is változtam pedig se a suli se a tanárok nem lettek mások és csak egy két új osztálytársam lett. Viszont a barátaim elmentek. Hát örülök, mind külsőre mind belsőre változtam és jobb lett határozottan mindkettő.

Barátaim is változtak. Igaz néhány rossz irányba de attól még jó velük i lenni. Sőt a jegyeim is változtak méghozzá jó irányba.:)

2009. júl. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem változtam sokat,vagyis talán abban hogy sokkal komolyabban gondolkodom mint azelőtt!!

De a volt legjobb barátnőm egy tipikus példa erre,általánosban egy kedves, szeretetre méltó lány volt,állandóan együtt lógtunk,ma meg hogy egy éve elkerült középsuliba akkora egy k*rva lett hogy arra nincs szó,discoban az összes pasival aki az útjába kerül kikezd vele!!!!Épp ezért sem vagyunk ma már jóban,mert nekem barátnő kell nem egy hisztis p*csa!!!De nem is baj hogy így történt kaptam helyette kettő barátnőt akik sokkal de sokkal jobbak,mint Ő!!!Imádjuk egymást örökre!!!:D:D:D

16/L

2009. júl. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

én nem változtam sokat, de a barátaim igen:(

szerintem mindenki megváltozik jó vagy rossz irányba

2009. júl. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Folyamatosan változunk, egyzser testileg egyszer lelkileg, ez a természetes, és hát egyértelmű hogy a lelki vagy testi(jelenhelyzetben környezeti)körülmények változásai nagyobb léptekben váltják ki belőlünk a saját változásainkat/igazodásainkat a környezethez, helyzethez:) én is sokat változtam véleményem szerint mind testileg mind lelkileg az eddigi középsulis éveim alatt bár van aki látja az egyiket/másikat, valaki szerint pedig ugyanolyan maradtam:/ és bizony nem csak az emberen áll hogy a változások pozitívak/negatívak, hanem az alakító környezetnek is nagy a befolyása, persze nem lehet senkire ujjal mutogatni h "te tehetsz róla hogy ilyen lettem":D:D

16 L

2009. júl. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
a barátairól pedig úgyérzem soha soha senkinek nem szabad lemondania!!! persze nem tudom hogy milyen értelemben gondoltad ezt a fajta lemondást:S
2009. júl. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!!! :)

Hát ahogy vége lett a Ballagásnak mindenki szaladt a szélrózsa összes irányába.. Mindenki lekoptatta a másikat...Engem igazából nagyon megbántottak és nem harcoltam a barátságukért.. Meg láttam az igazi énjüket!! Az új suliba meg nem sikerült barátokat találnomm, Annyira nem vagyok oda illő!!

Én teljesen megáltoztam.. Lelkileg még én sem ismerek magamra, nem hogy mások.. Testileg is változtam, de ezt főleg én veszem észre.. Mivel senki sincs a környezetemben.. De hát ez van, lesz jobb is valamikor!! :)

2009. júl. 28. 20:49
 10/12 anonim ***** válasza:

Tudod nekem is pont így volt ezzel, ballagás után teljesen szétszéledtünk, mondjuk addig se voltunk valami összetartó csapat, de soha senki nem keresett csak a 2. évben és utolsó tanítási nap csalódtam is mindenkiben, énis akkor láttam meg milyenek is valójában, de szerencsére sokkal erősebb barátságokat kötöttem a gimiben és jólérzem magam itt, persze problémák mindenhol vannak:)

Kitartás, aki megérdemli és nem fél kockáztatni és bátor lenni és kedves maradni másokhoz, és bizakodva kitárni a szívét arra rátalál a boldogság a barátságban

-Utolsó 2 válaszadó-

2009. júl. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!