Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan találhatnám meg azt...

Hogyan találhatnám meg azt amiben a legjobb lehetnék?

Figyelt kérdés

Nem csinálok semmit. Felkelek, suliba megyek, hazajövök, tanulok egy kicsit (kedvenc tantárgyam nincs), ideülök, kimegyek a kutyámmal foglalkozni, bejövök, kiviszem sétálni a kutyámat, gépezek, alszok. Minden napom erről szól. Nincs semmi hobbim. Tánc nem érdekel (nem is tudok), énekelni se tudok, rajzhoz béna vagyok, versírások nem mennek. Azt se tudom mik vannak még, de nem csinálok semmit és nem is jut eszembe semmi. Kevés dologban vagyok jó, de egy dologban nagyon jó akarok lenni. Hogyan találjam meg?

14L


2011. szept. 12. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Az olyan dolgok között keresgélj amik tényleg érdekelnek téged (az pedig hogy most mennyire vagy jó/rossz benne nem számít, idővel, kellő elszántsággal és befektetett munkával bármiben lehetsz nagyon jó amit szeretsz - ha kell kérd egy olyan ember tanácsát aki az adott dologban szerinted nagyon jó).
2011. szept. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Hasonlóképpen voltam kamaszként, mint te… és eltartott majdnem 20 évig, mire megtaláltam a nekem való foglalatosságot. Nem hinném, hogy a „legjobb” vagyok benne, de ez már a munkám és nagyon szeretem, élvezem, és jó is vagyok, mert folyton kapom az újabb megbízásokat. Ami pedig a legfontosabb, hogy egyáltalán megtaláltam. Sok ismerősömnek nem sikerült még…

Tapasztalataim tükrében azt tudom mondani, ha kicsit fel akarod gyorsítani a folyamatot (hogy neked ne tartson 20 évig :), figyeld magad, gondolkozz magadon, a világon, a kapcsolatodon vele. Alapvető dolgokra figyelj: szeretsz-e emberek közt lenni vagy sem, korán kelsz vagy nem, mozogni szeretsz inkább vagy egy helyben ülni, stb.

Én olvasni szerettem nagyon mindig is – de azt gondoltam, azt mindenki szeret, az olyan snassz, azzal mit lehet kezdeni? Még csak bölcsészkarra sem mentem, hogy irodalmat tanuljak… végül mégis könyveket készítek. :)

2011. szept. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is ezzel a problémával küzdök. Próbáltam már sok mindent egyszerûen semmi sem érdekel mindig is mondják nekem, hogy semmi életkedvem sincs de hogy legyen ha semmivel sem tudom lekötni magam? (Ennek érzem fizikai munka lesz a vége)
2011. szept. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!