Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, ha semmi kedvem...

Mit tegyek, ha semmi kedvem sincs élni? 15/F

Figyelt kérdés

Aki nem akarja, az ne olvassa el, mert hosszú lesz, de nekem nagyon fontos.

15 éves vagyok, fiú, msot kezdődött az iskola, új osztálytársak új tanárok, új iskola, és minden új. Már pár oszt. társam ismerte 1mást, vagyis nem pár, hanem kb fele vagy 1 harmada, ők elbeszélgetnek, de a többieket az elején le se sza*ták. Én próbálok barátkozni,d e nem is érdeklek senkit. Van 1 fiú akivel elbeszélgetek meg minden, de már kva anyázott is nekem, ezért nem olyan szimpatikus.. Igaz viccből, de akkor is. Apukám meghalt 12 éves koromban. Bejárós vagyok, reggel korán felkelek, és kb olyan 3-4-re hazaérek. (busszal)

Nincs barátnőm, még enm is volt, pedig van 1 lány az osztályban aki szimpatikus, de nem is akarok, meg nincs is önbizalmam odamenni hozzá. Szóval se barátom, se barátnőm sincs, se haverom. Pedig nem vagyok csúnya, mások szerint. Anya szerint a gép miatt nem akarok tanulni, pedig azért nem akarok, mert nincs kedvem ahhoz, hogy hazamegyek 4-re és leülök tanulni, majd ha elveszi majd a gépemet, akkor csak tanulni lesz időm, mivel oszt. társ nincs a közelemben ezért nem tudok senkihez, senkivel menni beszélgetni. Annyira rossz kedvvel kelek fel és megyek be a suliba, hogy ilyen még sosem volt. Egyébként a többi fiúval azért nem barátkozom(pedig próbálok, de le se sza*nak) mert minden szavukban a rák meg a pia, cigi van. Akarok bulizni, de nem mehetek, mert elvileg beba*zok és kész. Már el is sírtam magam. Semmi kedvem élni, főlleg, ha még gép sem lesz, akkor lesz kb 4 órám csak tanulni, meg segíteni a ház körül és lefekvés.. Ez lenne 4 évig? Ez aztán az élet. Nincs ehhez kedvem. Mit tegyek, egyáltalán nincs kedvem élni.. :(

Segítsetek, mit tegyek? Bocs a helyesírásért.


2011. szept. 12. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Drako mekkora egy kötsög vagy. :D

figyelj. Magyarázd el ezt a helyzetet anyudnak, és menj át másik suliba. Ha még hatra is érnél haza, mert az még messzebb van, ott hátha jó az osztály közösség.

2011. szept. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 16 éves lány vagyok, és 6 osztályos gimibe járok. 4 év alatt senkivel sem sikerült összebarátkoznom, ráadásul általánosban is ugyanez volt. A suliban levegőnek néznek ( én is őket) és rosszat is mondanak rám a hátam mögött. Van 1-2 kedves ismerősöm, de velük nem tudok barátkozni mert a saját barátaikkal lógnak. De én elhatároztam, hogy attól hogy mások senkinek gondolnak, én még nem fogom magam annak tartani. Így is találok célokat magamnak. Tudom hogy nehéz, de nekem sikerült. Bár még mindig van mikor letörök. Ha gondolod írj.

2011. szept. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kösz mindent, de még várok azzal, hogy átmegyek-e.
2011. szept. 12. 21:26
 4/5 anonim ***** válasza:

MSN? 16/f

Ha gondolod írd meg privátban a címed ;)

2011. szept. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

te melyik megyében laksz? és gimibe jársz vagy szakközépbe??, vagy irj egy privit aztán ott válaszolj nekem akár még el is beszélgethetünk.

14/L

2011. okt. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!