Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Élni sincs kedvem....

Mit tegyek? Élni sincs kedvem. Költözzek Amerikába álnéven?

Figyelt kérdés

lényeg: asszem meleg vok..

nem tok egy nőre csak akkor felizgulni, csak ha akció van, pedig egy pasira úgy is feltudok h csak rágondolok..

az öltözőbe, zuhanyzóba a többi fiut "kukkolom", akaratlanul is..

az a baj, hogy kb mindenki akit ismerek utálja a melegeket.. még anyám is.. régebben hallotam hogy beszélte a barátnőivel, hogy fél mert nincs barátnőm.. mindíg mondta hogy majd ha lesz feleségem, unokái stb...

úgy érzem a kutyának se kellek.. hogy csalódnia kellet bennem mindenkinek... még saját magamban is csalódtam...

néha az öngyilkosságon gondolkodom.. hogy jobb lenne ha.. esetleg álnéven kiköltözni amerikába.. ott jobban elfogadják a másságot :(


2009. jún. 19. 01:09
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Biztos, hogy meleg vagy? Élőben egy csajjal se izgulnál föl? Egyáltalán nem izgatnak a lányok? Egyébként nem kell szerintem amerikáig menned, Hollandia is tele van melegekkel.
2009. jún. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Először is el kéne fogadnod magad különben sehol nem lesz jó teljesen mindegy hova mész.

Amerikában ugyanúgy utálják a melegeket mint nálunk, én semmiképp nem mennék oda a helyedben.

Inkább Finnországot tudom ajánlani ha nagyon mehetnéked van, ott tudják mi az a tolerancia. Rendesek az emberek nem szólnak be meg nem vernek agyon csak mert nem tartozol az átlaghoz.

Öngyilkosságot meg felejtsd el. Az a legnagyobb hülyeség amit egy ember tehet. Meglátod még egy csomó jó dolog lesz az életben csak győzzed kivárni, vannak néha nehéz időszakok de annak is vége lesz egyszer.

2009. jún. 19. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tételezzük fel, hogy meleg vagy. Attól te még ugyanolyan értékes ember vagy,mint a többi! Ne legyél emiatt ennyire elkeseredve,nem vagy egyedül. Tudom,hogy most nagyon nehéz neked,és beletelik jó időbe,míg rendezed magadban a dolgot,de idővel jobb lesz!

Javaslom,hogy keresgélj a neten olyan fórumokat,ahol melegek írogatnak,ki,hogyan birkózott meg a másságával.

Ami anyukádat illeti,lehet nem is csinálna nagy ügyet belőle,még akkor is,ha unokákról álmodozik! Minden anya ilyen,de ha a gyereke boldogságáról van szó,sok esetben,ha nem is fogadják el,de beletörődnek. Előre minek parázni!

Az öngyilkosságot pedig gyorsan verd ki a fejedből! Mit gondolsz,ha megtennéd,az jobb lenne a családodnak? Vagy a barátaidnak? Ha eddig szerettek,nem fognak megutálni emiatt,ha meg akad köztük mégis,az nem is volt soha igaz barátod!

Nekem van két fiam,19 és 16 évesek,de ha egyikük bejelentené,hogy meleg,attól még ugyanúgy szeretném őket.

Lehet azt mondani,hogy csak most mondom ezt,de nem így van! A 19 éves fiamnak még nem volt szexuális kapcsolata,és bennem is felmerült a kérdés,lehet a fiúkat szereti? Elbeszélgettünk,és biztosítottam afelől,ha mégis meleg,semmi se változik. Nem lesz tőle unokám? Na bumm! Akkor se dől össze a világ!

Fel a fejjel!

2009. jún. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

Butaság!

Semmiképpen ne költözz Amerikába, ott olyan buták az emberek mint a tök. (Nem azok akik odaköltöztek, hanem akik ott születtek és ott élnek)Főleg ne állnéven. Az öngyilkosságot pedig felejtsd el! Fogadd el magad! Gondold át valóban meleg vagy?? Akkor se lehet baj,hiszen annyi meleg van világszerte, egy vagy közülük. Hány éves vagy?

Amúgy én nem utálom a melegeket egyáltalán, ugyanolyan emberek, mint mások.

Tehát fel a fejjel, és ne költözz ki.

2009. jún. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! En azt mondom, ez a te privát életed, amibe senkinek semmi koze.. Ne foglalkozz azzal, hogy mások mit mondanak. Ha nem akarod, hogy megtudják, akkor egyszeruen ne mondd el, és ne mutass olyan jeleket, amibol rájonnének. A saját anyádtól azért bunkóság lenne, ha ezért megútálna Téged. Errol nem tehetsz, ez biológiai beállítottság, senki sem hibáztathat téged. En nem itélem el a melegeket, nem is értem mi bajuk van veluk az embereknek...

Amúgy nem kell állnév, ha ki szeretnél menni Amerikában, a saját neveden is megteheted ezt. Amúgy is ott ezerszer jobb az élet színvonal... De ha ki akarsz koltozni, ne azért tedd, mert itthonról menekulsz!

Ja, és ez a "másság" ne akadályozzon a boldog életben, hidd el, vannak még olyan emberek, akik egy kicsit is toleránsak, és nem estek még teljesen bele ebbe az idióta világba. Az ongyilkosságot meg verd ki a fejedbol!!! Kovesd a boldogságod :)

2009. jún. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!