Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért kezdek el mosolyogni ha...

Mady kérdése:

Miért kezdek el mosolyogni ha valaki rámnéz sokáig, vagy a tanár lecsesz?

Figyelt kérdés
Mindig ha valaki engem bámul vagy a tanár üvöltözik velem elkezdek mosolyogni ő meg azt hiszi hogy kinevetem de nem tudom miért van
2011. febr. 22. 22:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

egyik oszttársam is ilyen volt. egyszer az igazgató szidta le az osztályt és akkor is mosolygott(nem vigyor, csak mosoly), jól le is üvöltötte szegény lányt, aki ettől csak még jobann zavarba jött és szinte nevetett "nem direkt csinálom" :D

a kérdésre a választ sajnos nem tudom

2011. febr. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Zavarodban?
2011. febr. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
régebben én is ilyen voltam :D, még most is vigyorgok össze-vissza, de már kinőttem, azt amikor valaki rámnéz, elkezdek mosolyogni, szerencsére :)
2011. febr. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy vele egyedül, én is ilyen voltam aztán a korral elmúlik. A pillanatnyi zavarunkat leplezzük így, ez nem akaratlagos dolog, hanem egy védekező mechanizmus.
2011. febr. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem zavarba vagy.
2011. febr. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem múlik el korral :-) Én 30 évesen is arcba röhögöm kínomban az embereket.

Szegény kisfiam is, alig győzöm megvédeni az apjától ilyenkor, hogy nemkineveti, csak szörnyen kellemetlenül érzi magát.

2011. febr. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Zavarban vagy. Nincs ezzel gond. Engem csak a mumosoly irrital, mikor valakire ranezek es mosolyog, mikor beszelek es latszik, hogy teljesen mast gondol, mint amit mond. Az nagyon tud idegesiteni. Amugy nem baj.
2011. febr. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld az én kisfiam is ilyen.Ha nagyon leszidom, mosolyog aztán nevet.először én is azt hittem direkt húz de kezdek rájönni, hogy nem.És most, hogy írod hihetetlenül sajnálom a kis manómat.Olyan rossz, hogy még azért is leszidtam, hogy nevet, pedig ezek szerint nem direkt.:(Én nem láttam még ilyet furi, hogy így reagáltok...
2011. febr. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez volt kamaszkoromban, néha még most is.

És valóban, olyankor a legkínosabb, amikor az embert igazi haraggal szidják (sőt jogosan), és ahelyett, hogy őszintén bűnbánó arccal vagy riadtan tudnék reagálni -- pedig belül ezt érzem -- a szám mosolyra húzódik, és nem tudom megakadályozni, ahogy a könnyeket sem tudja az ember mindig visszafojtani.


Ha látszik, hogy felbőszül tőle valaki, szerintem érdemes megmondani, hogy akaratlanul történik. Velem volt, hogy annyira zavarba ejtett a saját reakcióm, ez az érthetetlen vigyor, hogy amikor anyukám dühösen megkérdezte, min mosolygok, mondtam valami hülyeséget, hogy "mert olyan nevetséges ez a szitu", vagy effélét, holott nem találtam annak. Mondanom sem kell, hogy ezzel csak rontottam a dolgon...

2011. febr. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hú ez tényleg fura és jó és köszi, hogy leírtátok.Mert így tudni fogom, hogy a kisfiam nem direkt csinálja.Ez többet ért mint bármelyik pszico könyv.Köszi!
2011. febr. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!