Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 13-17 éves lányok! Ti is...

13-17 éves lányok! Ti is "érettebbek vagytok a korosztályotoknál"?

Figyelt kérdés

mindenhol ezt olvasom: szerintetek hogy nézek ki? mindenki 18-nak néz mert érettebb vagyok a korosztályomnál... szerintetek lefeküdhetek a barátommal? azt mondják érettebb vagyok a koromnál úgyh igen...


ha mindenki ilyen kvára érett akkor mégis hogy van ennyi meg gondolatlan p.csa?


2011. szept. 15. 19:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Engem is néniztek már le, pedig 13 vagyok:D:P Viszont nem ítélem meg, hogy belsőleg mennyire vagyok érett, ki akarok próbálni sok mindent még az életben, tehát a felelősségtudat nem az erélyem.
2011. szept. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
83%

Én korombeliekkel szemben antiszociális vagyok,ezért tartanak érettebbnek a többiek,pedig szívesen hülyéskednék ha lenne esélyem.

Mivel sose voltak barátaim ezért inkább könyveket olvastam,meg eléggé eleven világot hoztam létre magamban,ezért sokat filozofálok,politizálok,vitatkozom a tanárokkal,kutyámmal,magammal,ami azért lássuk be,szánalmas.

Véleményem szerint,a koraérettség megmutatkozik az emberen,ami szerintem finoman szólva SZ.@.R,mert személyest tapasztalatból merítve,néztek már:eladónak,tanárnak,anyukának,krvának,

felszolgálónak,nővérnek,FÉRFINEK(ezt nem tudom hogy hozta össze,hisz kb. annyi férfiasság leledzik arcomban mint gerinc Gyurcsányban)és még sorolhatnám de már ég a pofámról(?ujjamról?)a bőr

Szóval nem jó dolog.(Időközben elfelejtettem hogy miről is akartam írni...hmmm)Mindegy.

Nah megvan!(20 perc kiesett)

Szóval aki mentálisan koraérett azon meglátszik kívül is.Viszont a testi koraérettséggel nem szabad összekeverni,mert ez csak a dudák és a koffer növekedésével jár együtt,és nem az az agyéval.Megfigyeltem hogy a koraérettek arca sokkal komolyabb,felnőttesebb vonásokat mutat,a testileg koraérettek pedig inkább olyan babaarcúak,fiatalosok,komolytalanok(csak magukat veszik komolyan)

2011. szept. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem vagyok az üresfejű p*csa-típus, de volt már hogy egy sráccal egy nyári bulin smároltunk, és csak utána kérdezte meg, hány éves vagyok. Ő 19 volt, engem 17-nek nézett, közben 14 vagyok...
2011. okt. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Én vitatkoznék.

Babaarcom van, és nőies alakom. Mégis komoly vagyok.

2011. okt. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!