Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek milyen hivatás...

Szerintetek milyen hivatás illene hozzám?

Figyelt kérdés
Sziasztok 19/f fiatalember vagyok, jelenleg szakmunkásképzőbe járok, 1 évem van, de szeretnék tovább tanulni. Azt szeretném kérdezni tőletek, ha van köztetek olyasmi ember mint én... tehát... emberszerető típus vagyok, mindíg mosolygok, segítőkész vagyok, (ha baj van) akkor is segítek, és most vettem észre, hogy idegenekhez is úgy közeledek, mintha ismerném, vagyis eddig úgy ismertem magam, hogy olyan vagyok aki félénk, (a lányokkal való kapcsolatfelvételhez,) de ma ez is megcáfolódott:) Tudom magamról, hogy olyan ember vagyok, aki ritkán szólal meg, de akkor nagyokat, mond, s gondolkozásra készteti az embereket, Néztem számmisztikát, és 90% ban igaz volt rám, valóban vágyom a gazdagságra, és a pénzzel is jól bánok, azt olvastam, hogy vmilyen szervezetnek a tagjának kéne lennem, ami jobbá tenné az emberiséget, és a pénzemmel, vagyonommal, az emberiség jólétét kéne szolgálnom, vagy vmi ilyesmi. Milyen hivatás az, amelyik Illene szerintetek? Ezt magamnak kell eldöntenem, tudom, de azért kíváncsi vagyok, más véleményére is Köszönöm!
2011. szept. 16. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:

A számmisztika nem egy konkrét, megbízható dolog.


Az első felére a leírásnak: Pszihológus, doki.

2011. szept. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mit tanulsz most ?
2011. szept. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
emberi jólét.. egyél kőműves és építs házat az embereknek :)
2011. szept. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyél kőműves xD ezen jót röhögtem:D Villanyszerelőnek tanulok, és köszönö ma zeddigi válaszokat. Azt tervezem, hogy ezután még leérettségizek, nyelvet tanulok, és irány külföld. meg még tovább is tanulok lehet.
2011. szept. 17. 21:50
 5/6 anonim ***** válasza:
legyél na csak elbasztam,:D én festőnek tanulok utolsó évem.
2011. szept. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


A leírásodból azt modntad segítőkész vagy, szeretsz emberekkel foglalkozni. Ezt nemcsak munka hanem hobby terén is kiteljesítheted pl valamilyen önkéntes munkával ahol emebrekkel kell foglalkozni nekik segíteni. (pl gyerekket tanítani, foglalkozni szabadidős programok, idősgonozás stb) Javaslom, hogy először ezezl próbálkozz és akkor meglátod, hogy mennyire teszik neked ez a szakterület.

2011. szept. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!