Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Inkább gazdag, vagy inkább...

Inkább gazdag, vagy inkább boldog, vagy inkább egészséges szeretnél lenni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 20:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%
Egészség egyértelmű. Ha az nincs, akkor nemhogy a másik kettő, de semmi a világon nincs, semminek nincs értelme.
2009. máj. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
89%

én boldog:D attól még lehet valaki boldog ha nem egészséges,vagy ha nem gazdag.

viszont ha valaki gazdag nem biztos hogy boldog is =/

2009. máj. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
77%
Na megnézném én mennyire boldog egy végstádiumos tüdőrákos. Egészségre szavazok.
2009. máj. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
90%
egészség!! a többi magunktól függ az egészség nem mindig.sőt...
2009. máj. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
84%

egészség!! a többi magunktól függ az egészség nem mindig.sőt...

L/17

2009. máj. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
89%

Én leginkább boldog lennék.

Akkor ugyanis nincs gond sem az egészséggel, sem a pénzzel, (nem túl sok, csak elég) és van kivel megosztanom mindent.

2009. máj. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
88%

Lehet, hogy itt egyesek kővel dobálnának meg ez miatt, de én el tudom fogadni, hogy különbözik a véleményünk, szóval:

Mindenképpen boldog. Ha halálos betegségben szenvednék, és már csak kevés időm lenne hátra, én akkor is tudnék boldog lenni. Kiélvezném a maradék időmet, és belenyugodnék, hogy én ennyi időt kaptam. A gazdagság egyáltalán nem érdekel, az egészség meg persze valamilyen szinten igen, de ne én legyek makkegészséges, hanem a szeretteim... Én azt hiszem így is, úgy is boldog életet tudnék élni.

2009. máj. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű, hogy boldog.

Ha egészségtelen vagyok, akkor nem vagyok boldog, tehát, ha boldog vagyok, akkor egészséges is és pénzügyi gondjaim sincsenek.

2009. máj. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
88%
Ha már fontossági sorrendet kell felállítani, akkor én visszafele tenném! Vagyis: egészség, boldogság...
2009. máj. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Most vagy hülyének néztek és kritizáltok majd, vagy azt hiszitek, hogy elmúltam 80 éves( pedig csak 15 vagyok). De sztem én inkább lennék boldog mint a másik kettő ( már ha választani kellene. Sztem nem azon múlik a boldogság, hogy mennyi pénzünk van. És lehet, hogy befolyásol az egészség ha fájdalommal jár. De semmi értelme egészségesnek vagy gazdagnak lenni, ha nem vesszük észre azokat a pici dolgokat aminek örülhetünk. ha nem is akar vki a természetben keresni ilyeneket( a virágok, a nyár, a tél... mindig van vmi) akkor csak attól is boldogak lehetünk, hogy vki köszön nekünk, mert tudjuk, hogy fontosak vagyunk nekik.


Lehet, hogy most sokan fognak támadni és azt mondják, hogy ez elvont hülyeség és hogy nem örülhetünk minden köszönésnek, de sztem akkor is lehet vki boldog, ha tudja, hogy pár órája van az életből ( igaz azért félnék, de végiggondolnám azt a sok jót, amit eddig kaptam)

2009. máj. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!