Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha DEPRESSZIÓS vagyok mit tegyek?

Ha DEPRESSZIÓS vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
az utobbi napokba úgyérezem "meg akakrok halni, nincs értelme élnem, semmi jó nincs az életembe. 13/L
2011. szept. 30. 12:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%

Biztos van oka annak, hogy ilyen vagy. Mi történt?

Egyébként "hessegesd" el az ilyen gondolatokat, mert amit gondolsz agyban, az nagy hatással van a lelkedre és persze az életedre! Itt a hétvége! ne a gép előtt ülj végig, hanem batátaiddal el menjetek el akárhova...még ha sétáltok a városban, az is jó. Legalább addig is beszélgettek, nevetgéltek vagy akármi! :)

Ne fordulj magadba!! ha nem akarod, hogy depis legyél, akkor egyszerűen állj talpra, hallgass valami jó zenét és állj talpra!! : )

Egyszer élünk csajszi!! Ne pazarold el az életed ilyen "butaságokra" Élvezd az életet!! :))

2011. szept. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

ja és ne lassú, "sírós" zenéket hallgass természetesen!! :)

( bocsi az előbbi "megfogalmazásomért" gyorsan írtam és néha két szót írtam le egy mondatba meg ilyenek :/ )

2011. szept. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszodat :DD

Sulis okai vannak ! :((

De megpróbálok talpra állni.

Semmi baj a fogalmazással :))

2011. szept. 30. 13:03
 4/17 anonim ***** válasza:
33%
just do it.
2011. szept. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mert iskolában mi van?? :// Meséld el, ha szeretnéd! :)
2011. szept. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Túl nagy a nyomás.!!
2011. szept. 30. 15:12
 7/17 A kérdező kommentje:
De amm az volt a kérdés hogy "mit tegyek ha depressziós vagyok?" nem az hogy "miért" -.- Lécci a kérdésre válaszoljatok !
2011. szept. 30. 15:19
 8/17 anonim ***** válasza:
Bocsi...leírtam az első kommentbe, hogy mi a teendő!
2011. szept. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Először is sírd ki magad.Gondold át,hogy később ez mind mind a hasznodra fog válni az életben.Beszélgess egy felnőttel vagy anyukáddal erről.Amúgy meg mozogj mindennap 30 percet,gondolkodj pozitívan,nézz vidám filmeket, sorozatokat(pl.:showder club),mindig pihend ki magad,ne halaszd a dolgaid az utolsó pillanatra,ha valami nem megy ne félj kérdezni,találj magadnak egy hobbit amiben sikeres nek érzed magad.Lehet,hogy most nagy jelentőséget tulajdonosítasz a dolognak,de gondolj bele,hogy ez öt év múlva számítani fog?.DDszóval csak vidáman:DD
2011. okt. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi.:dd Így lesz:P
2011. okt. 2. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!