Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az hogy néha nevetségessé...

Az hogy néha nevetségessé teszem magam akin nevetnek az csak is az én hibám vagy az embereké is?

Figyelt kérdés

beszélgetünk ,osztálytársammal.. nem tudom .lehet hogy nem kéne velük egyáltalán szóba állnom ,de ha valaki egy rossz szót szól akkor kiröhögik a másikat. nos én alapból érzékeny típus vagyok. kissé csendes. aki kevés embertípussal érzi jól magát


van hogy a kínos csendet hülyébbnél hülyébb beszólásokkal akarom megtörni ,és ez okozza a vesztemet ,de ha meg nem beszélek velük rossz kedvem lesz:\ . van hogy egész jól tudok velük dumálni, de ilyenkor ha valami furát mondok ami 2 mp belül megbánok "hogy ezt most minek kellett" akkor egyből rájuk jön a nevetés ,rám meg a vörös fej ,és teljesen zavarba jövök..


mit ajánlotok hogy ez változzon?

18f


2011. szept. 21. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Próbáld ezt a kinevetést ne úgy felfogni, hogy rajtad nevetnek, hanem a helyzet. Tehát nem azért nevetnek ki, hogy megbántsanak, hanem mert a helyzet vicces atól föggetlenül, hogy ki mondja. Mert feltélezem, hogy a kienevtés mögött nem az van h megszivassanak téed vagy kínos helyzetbe hozzanak. Esetleg a komolyabb témákat ne velük beszéld meg :-)

2011. szept. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

jaja .erre én is gondoltam. egyszerűen megfigyeltem hogy másokkal hogyan reagálnak és kajak ugyanez ,ha hülyeséget mondanak röhögés meg "cinkezés":D

köszi. :)

2011. szept. 22. 14:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Akkor ez jó hír tehát nem az van hogy rád szállnak :-) Próbálj meg valami hülye dolgot visszazólni és dicsérd meg magadat hogy tök jól válaszoltál :-), kivágtad magad ebbeől a szituból. Írj ezekről magadnak egy listát, hogy tegnapeltőt ekkor és ekkor kivágtam mgam nem jköttem anynira zavarba

2011. szept. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia :)

köszönöm a tippet ,neki is állok

KELL az önbizalom:)

2011. szept. 23. 13:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Am szoktad dicsérni magad? H ügyes voltam tesiórán h segítőkész avgyok h rendes h nagyon jól megoldottam a matekházit, hogy ezt a szitut ügyesen megoldottam kellően diplomatikusan stb :-) Ezek a dicséretek mind erősítik az önbbizalmat ezt csináld ahelyett h válogatott szavakkal szidnád magad, h már megint elszúrtam....

2011. szept. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
aha. szoktam, de persze így is sokszor előjön az hogy szidom magam , meg a múlton rágódom és akkor próbálom félretenni a gondolataimat és jobbá formálni:D nem egyszerű
2011. szept. 23. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!