Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi vagy ki lehet ez a furcsa...

Mi vagy ki lehet ez a furcsa embereke?

Figyelt kérdés

1 város szélén lakunk utolsó utca ,az ablakom éppen az utcai lámpára nyílik . Elég érdekes de minden nap 10 óra után nem sokkal megjelenik ott 1 kisgyerek a lámpa alatt semmit nem csinál csak áll és néz a szembelévő házra, többször is szóltam neki hogy hé kisfiú mit szeretnél , mitcsinálsz itt ilyenkor itt egyedül meg stb... de sose válaszolt, megmondom öszíntén félek tőle de pénteken gyűjtöttem erőt kimentem de nem volt ott senki , de szombaton megint ott állt. Nem hinném hogy itteni lenne mert errefel csak öregek élnek meg fross házasok ez a gyerkőc meg van 6 10 éves , erre fele nem alik nagyon ilyen korú. És tudommit látttam , látok és látni is fogom szerintem egyébként június elején kezdődött .



(ne drogoztam nem is is ittam se semmi értelmes válaszokat köszi )


2011. júl. 24. 20:05
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
19%
menyélki amikor otvan fogdmeg a vállát és ugykérdezd.ha addigra eltünik akkor lehet egy szellem akinek köze van annak a házhoz vagy csak egy hülyegyerek aki igy szorakozik ogy ijesztegeti az embereket.
2011. júl. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
nah pont ez az ... nem hinném hogy egy 10 éves gyerek igy szorakozik főleg ilyenkor... :( félek és ha szellem mit kell csináljak?
2011. júl. 24. 20:11
 3/31 anonim ***** válasza:
36%
ha kimész megfogod és akkor se felel akkor vagy menyát a szomszédházba és kérdezdmeg nem e ismernek egy ijen gyereket írdle körülbelül aztán valami lesz.vagypedig hagyad figyelmenkívül tőled nem akar semmit mivel másikházat figyel.
2011. júl. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező!! írj privit légyszi!
2011. júl. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Nyugi nem szellem.Menj le aztán kérdezd meg mit csinál ott.De csak akkor hogyha lentvan menj le.
2011. júl. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Írj privit, én ki tudom deríteni!
2011. júl. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
37%
szerinted mi most megmondjuk neked hogy szellem-e vagy ember? talán képet vagy valamit lökhetnél, mert a szövegből még a negyed igazságot se tudjuk kideríteni
2011. júl. 25. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 Killgun ***** válasza:
Hát menny oda hozzá..Ha szellem,nem tőled akar valamit,és ők sem gonosz szörnyetegek,hanem valami odakötheti...eléggé...ha materializálódik azért a dologért...De ne félj tőle...
2011. júl. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
39%
A sztori kamu. Egy szellem nem tud csak úgy teljes alakban materializálódni. Mellesleg az is gyanús, hogy a kérdezö nem készített képet.
2011. júl. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha igaz amit írtál mielőtt odamennél hozzá olvasd el ezt: [link]
2011. júl. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!