Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 21 éves vagyok, és nem akarok...

21 éves vagyok, és nem akarok felnőni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Persze vonzó a családalapítás is meg minden, de a gimis szerelmek, gondtalan haverozások, sokkal vonzóbb. Mikor még hittem abban, hogy megválthatom a világot, voltak álmaim... persze most is vannak de a realitások talaján maradva azok vélhetően álmok is maradnak.
2009. ápr. 25. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

a haverozásokat, bulizást és a családalapítást egyszerre is lehet csinálni. attól hogy lesz egy komolyabb kapcsolatod,meg mondjuk egy babátok, miért ne lehetne szórakozni??

ehhez csak megfelelő partnerre van szükséged.

az álmaidat meg ha tényleg el akarod érni, el fogod, csak tenni kell érte.

2009. ápr. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Hú, de jó válasz az első! :) Igaza van!
2009. ápr. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
köszi :D elmegyek pszichológusnak
2009. ápr. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tade ***** válasza:
94%
Szia. En 25 eves lany vagyok, de en sem szeretnek felnoni. Igaz nekem mar 5 eve van egy komoly kapcsolatom, de ez semmit nem valtoztatott a szemelyisegemen :)
2009. ápr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
91%
Én 24 éves lány vagyok és ugyan így érzek! De a párom miatt már nem nagyon járok sehova, nincsenek már barátaim sem :( Tudom én tehetek róla... Úgy szeretnék ismét úgy élni mint a kapcsolatom előtt, annyi helyre elmentem, annyit utaztam, buliztam... De nem akarok a párom nélkül élni, de így se nagyon megy... :( Mindig azt mondják nőljek... De ha a felnőtt élet ilyen akkor nem akarok felnőni
2009. ápr. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 20 vagyok, nem nőttem fel és nem is fogok :D
2009. ápr. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

akkor beírom még egyszer: ez a megoldás!

"a haverozásokat, bulizást és a családalapítást egyszerre is lehet csinálni. attól hogy lesz egy komolyabb kapcsolatod,meg mondjuk egy babátok, miért ne lehetne szórakozni??

ehhez csak megfelelő partnerre van szükséged.

az álmaidat meg ha tényleg el akarod érni, el fogod, csak tenni kell érte."


nekem is komoly kapcsolatom van, és együtt bulizunk, megőrülünk, készkedünk, de mégis nagyon szeretjük egymást.

ehhez csak megfelelő partnert kell találni.

2009. ápr. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!