Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem akarok egyetemre menni!...

Nem akarok egyetemre menni! Félek, gimiben akarok maradni, nem akarok felnőni, kicsi vagyok még ehhez! Én vagyok a hülye, vagy más is így van ezzel?

Figyelt kérdés
Légyszi értelmes válaszokat!
2009. szept. 2. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell félned!Bele fogsz jönni!Folyamatosan hozzászoksz a dolgokhoz, ne aggódj:)

Most kezded az egyetemet?Hova jársz?

2009. szept. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ELTE angol szak,igen most leszek elsős :S
2009. szept. 2. 16:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk egyformák! Mitől félsz?
2009. szept. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok:én is izgultam az első nap, azt gondoltam szépen csendben eltöltöm a 3 évet, tanulgatok, vizsgázgatok, senki sem fog észrevenni, aztán úgy alakult, hogy az ott eltöltött 3 év volta a legjobb, amit suliban töltöttem!

Nem kell izgulni, oda is emberek járnak,bele fogsz jönni a tanulásba, vizsgákba is, meglátod!És fogsz találni barátokat!Csak ne aggódj!!!:)

2009. szept. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát csak nem barátkozom valami könnyen sajnos...de majd lesz valahogy.Csak most egyre több mindent nem tudok,és ez elég ijesztő :S
2009. szept. 2. 18:13
 6/7 anonim ***** válasza:
ne aggódj, menni fog a barátkozás is:)az jön magától:)miket nem tudsz, ami olyan ijesztő??
2009. szept. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok én is. 18 éves lányként belecsöppenni az életbe nem egyszerű. Ilyenkor érzi meg az ember talán először azt, hogy nincs mese, fel kell nőni. Nekem is nap mint nap eszembe jut,hogy NEEEEEEM AKAROOOM, dehát... nincs mit tenni sajnos. Ez az élet rendje és ebbe bele kell törődni.
2010. jan. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!