Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az ovis ált. Iskolás barátok...

Az ovis ált. Iskolás barátok tényleg lassan szépen leépülnek?

Figyelt kérdés
sokszor hallottam ezt már régebben is azt mondtam hülyeség, de sajnos most magamon veszem észre :( 3.-os vagyok középiskolába és a régi barátaim már mások skkal már nem is vagyok olyan viszonyba mint anno:( olyan jó lenne ha megint minden olyan lenne
2011. szept. 26. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Leépülnek én is azt mondom, aminek az oka az, hogy mindenki más fele megy. Ez lesz a középsulis barátokkal is, de ha van egy jó barátod, akkor az kivétel lesz.
2011. szept. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 life is beautiful ***** válasza:
igen. ha elvesztek akkor az azért van mer nem vagytok fontosak egymásnak. ezért nem foglalkoztok a kapcsolattal. viszont ha találsz egy nagyon jó barátot, sokáig jóba lehettek:)
2011. szept. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem itt nem a leépülnek a legjobb szó, hanem a lekopnak. legfeljebb akkor épülnek le ha ha nyáladzanak, kapálóznak és azt kiabálják hogy gumikalapács


ez így van, a legtöbb barátság nem is barátság, mert a távolság vagy lustaság határt szab neki.

2011. szept. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem kiközösítettek az ált. suliban és nem szerettem őket ezért, de érdekes, hogy most hogy felnőttünk, egyeseknek a feje lágya is beérett és volt olyan ember nem egy, akivel kellemes volt szót váltani a strandon. Az ember megváltozik, de akit megbántanak például az sosem felejt. Ezért néhány volt oszt.társamat látni se akarom, hiába köszönnek rám. Félrenézek, mintha nem ismertem ő(ke)t sose. Eszembe jutott pedig, hogy néhány régi delikvens közül szelektálni kéne és elfogadni esetleg barátnak. Csak az attól is függ, rendezett-e az élete.
2011. nov. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem éppen leépülnek, csupán meváltoznak. Ahogy más környezetbe kerültök, az valamilyen szintem megváltoztat, pont eléggé ahhoz, hogy már ne találjátok a másikat érdekesnek, vagy valakinek, akivel megegyezik az izlésetek, világnézetetek. Ez én is megtapasztaltam, az ovis legjobb barátnőmet mostanra "kinőttem", és helyét az a lány vette át, akit eleinte utáltam, mostanra pedig elválaszthatatlanok lettünk.
2011. nov. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Figyu ha igazi baráti körről van szó az úgyis tartja a kapcsolatot suli után is.

De viszont nem olyan aktívan.

Tudod suli után mindenki elkezd dolgozni ,gyereket gyártani és így egyre nehezebb közös időpontokat találni.Én kb a barátaimmal félévente legalább egyszer keresünk indokot hogy összeüljünk,ha mást nem a szülinapokat megünnepeljük meg a névnapokat! :)

2011. dec. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Le ám. Nekem van (volt) egy barátnőm akivel 3 éves koromtól ismerjük egymást. Középsuliba máshová jártunk, de még a barátságunk megmaradt. De aztán neki is lett pasija meg nekem is, és akkor kezdtünk eltávolodni, sajnos már csak nagyon ritkán beszélünk.
2011. dec. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vagy 20 éve végeztem az általánossal. Már senkit sem tudok az oviból. Az általános osztálytársakkal most találkoztam először 20 év után (egy-kettővel 17-18 év után).

A középiskolásokról semmit sem tudok. Kb. 3-4 éve rábukkantam az ottani lejobb barátnőmre kettőre és azokkal most azóta is tartjuk a kapcsolatot.

Az iskola csak egy pici töredéke az életednek és nem hagy sok nyomot. Ne reménykedj!

2011. dec. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!