Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Légyszi mondjatok szivatós...

Légyszi mondjatok szivatós vicceket amelyeket az osztálykiránduláson az alvó osztálytársakkal lehet csinálni ) pl tejszínhabot a kézbe és megcsikiznii az orrát h odacsapjon)?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 22:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%
Próbálkozz azzal, hogy egy pohárba vagy edénybe vizet töltessz ( lehetőleg jó zajosan, hogy hallatszódjon a víz hangja, kb akkor jó ha úgy hallod mint mikor valaki pisil), és volt már olyan hogy ettől a hangtól tényleg bepisilt valaki.Egyébként van egy ilyen hasonló csengőhang is, nem tudom megvan-e neked, de ha nincs akkor alkalmazd az előző módszert... nem tudom garantálni...én is csak hallottam....ird meg ha sikerült, de akkor is ha nem :)))
2011. márc. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
61%
Elfelejtettem mondani, hogy ezt közel kell csinálni az alvó ember füléhez :)
2011. márc. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

A WC-ülőkén kifeszített folpack elég jó szokott lenni.

Mégha nem is teljesen alvós dolog, reggel még félálomba a retyón igen mókás tud lenni...

XD

2011. márc. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
én azt hallottam, ha az alvó ember kezét belerakod egy langyos vízzel töltött edénykébe akkor be fog pisilni :D
2011. márc. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen ,és ha alvás elött megmutatsz neki egy bilit,akkor az ágybaszarik..
2011. márc. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Kend be a száját Erős Pistával
2011. márc. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
35%
Sz......l is bekenheted.
2011. márc. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek és írni fogok a sikerekről :))
2011. márc. 5. 19:18
 9/19 anonim ***** válasza:
hat sztem menny a szobaba ahol alszanak reggel otkor es kezdj el ordibalni!garantalom nem lesznek valami jo kedvukbe!:d
2011. márc. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Régi, de jó: fogkrémet nyomsz a kezére, majd egy cérnával birizgálod az orrát, arcát. Szétkeni magán, rászárad. Vagy a másik, mikor az alvó embert felkelted, és kérdezed, hogy van-e piros cérnája. ha nem, akkor mondd azt, hogy neked van, és kér-e. Ui: kend be a törölközőt erős paprikával
2011. márc. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!