Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Létezik önbizalomhiányos erős...

Life is beautiful kérdése:

Létezik önbizalomhiányos erős jellem? Nem vagyok képes beleolvadni a társaságba,18f

Figyelt kérdés

sokan átformálják a személyiségüket már az iskolába, legtöbben keresik a menő embereket , és elkezdenek zülleni, míg nem természetessé vállnak ,és fura lesz olyan dolgokról beszélni velük ,amikről azelőtt teljesen normális hangnemben lehetett velük beszélni


vagy a két dolog teljesen más? az önbizalomhiány és az hogy nem tudok olyan lenni mint ők?

partyzós, alkoholizáló, hülyülő...


én azt gondolom hogy mindez a nevelésem miatt lehet. amit most nagyon is utálok hogy nem lehetek olyan züllött mint a legtöbb ,mivel így nem érzem jól magam, ha a legtöbb olyan "normálisabb" fajta lenne mint amilyen én(ne vegyétek nagyképűségnek) akkor teljesen jó lenne.. de mindig csak az van hogy én nyitok az emberek felé ,azátn rájövök hogy mindenki magával van elfoglalva, meg azzal hogy minél jobban tudjon hülyülni, nincs szükségük barátokra, csak egy jó nagy társaságra, meg sok dumapartnerre..:\


2011. szept. 29. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
nem igazán értem a problémádat.
2011. szept. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

egyszerűen nagyon sokszor érzem úgy hogy nem találom magam ebben a világban, nagyon kevés emberrel érzem jól magam a korosztályomban. ez a korszak már kb 4 éve kicsit szenvedés/színészkedés kora.. és már nem tetszik

szeretnék ezen változtatni

2011. szept. 29. 22:55
 3/6 anonim ***** válasza:

hát változtass.

hidd el, nem csak olyan társasági szórakozási lehetőségek vannak, mint amilyeneket te gondolsz, hogy házibuli-piálás-lerészegedés stb. ez is egy fajta. de pl. mozi haverokkal, bowling, billiárd, sport stb stb van nagyon sok féle :D valamit csak szeretsz csinálni.

ismerkedj hozzád hasonló érdeklődési körrel rendelkező emberekkel, és máris nem lesznek ilyen problémáid.

tudom könnyűnek hangzik és azt is tudom hogy nem az, csak legyél egy kicsit lazább, barátságosabb, ne filozofálgass annyit ráérsz azzal még, inkább élvezz ki minden pillanatot.


szerintem egyébként lényegében mindegy hogy mit csinálsz, a fontos, hogy kikkel csinálod.

2011. szept. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

viszonylag sok hobbim van.

nagyon szeretek gitározni,sportolni(parkour), videókat készíteni


az a gond hogy a felsoroltak közül mindet egyedül csinálom(most az utóbbi időben találtam egy haveromat aki viszonlag jól énekel, vele szoktunk összeülni egyet zenélni) ,meg egy nagyon jó barátommal szoktam menni városba lazulni ketten, de ha társaságról van szó akkor eddig csak olyanba voltam - az én korosztályomban - ahol pia is volt a dologban

2011. szept. 29. 23:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak a magunkfajtákból sokan, csak szétszórva. Fogsz találni párat.
2011. szept. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Remélem megoldódott a "problémád"! Az emberek között elvegyülni nehéz dolog, ha tudod a menő zenét, játékot, telefont, csajt, még akkor is nehéz önmagadnak lenni. Majdnem mint egy kisgyerek az étteremben, mikor nem tudja melyik ételt szeretné választani, a menőket akarja megkóstolni, vagy a gyengéket. Úgy vélem te is kétes egyén voltál/vagy akinek döntenie kellett arról hogyan viselkedjen, milyen álarcot vegyen föl aznap talán mindig mosolygós, vagy csak a sarokban gubbasztó, vagy a nagyszájú és egyéb. Vagyunk akik másként értelmezzük a világot, kevésbé ösztönösen, másra fókuszálva, talán szegényen, de leginkább gazdagon és leginkább lelkiekben. Nem minden igaz, amit látunk, mégis valóságosabb annál, amit nem! (Remélem téli gyerek vagy! ^^ ) Minden jót!
2015. jan. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!