Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem merek csókolózni. Mit tegyek?

Nem merek csókolózni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok,és 12 évesen volt egy nagy hazugságom:az hogy már csókolóztam.Ezt a nővéremnek mondtam legelőször,de mivel nekünk elég jó kapcsolatunk van,és sokszor jönnek át A barátnőim..ő is beszélget velük..Ezért nekik is ezt kellett mondanom.És ezért sorozatban,a barátnőim barátainak is eztmondtam.Na szóval mindeki úgy tudja hogy csókolóztam már.és még mindig nem,pedihg már lett rá volna pár alkalmam..:/mert félek hogy az illető elmodja valamelyik ismerősnek,hogy pl.:milyen béna,vagy tuti ez volt neki az első.stb.Másrészt azért is félek,mert én állandóan elvörösödök mindenen,és szerintem ha megcsókol egy fiú,akkor teljesen olyan lesz a fejem mint egy paradicsom:D

Mit tanácsoltok?Mert már nagyon szeretnék egy barátot.


2009. ápr. 27. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Megmondod az igazságot és bocsánatot kérsz. Kb ennyi a tehendő. De ez nem olyan nagy ügy. :) Menni fog ;)
2009. ápr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
A csókolózásra nem lehet felkészülni...ha eljön az idő,akkor reakció szerűen tudni fogod,mit kell tenned!:)
2009. ápr. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszi a gyorsválaszt.de én nem merem,túl régen történt.és közben többször feljött a téma..szóval...

(valami tanács jólenne a vörösédes ellen is:/)

2009. ápr. 27. 18:42
 4/10 A kérdező kommentje:
(ja ez előzőt az első válaszolónak irtam)
2009. ápr. 27. 18:51
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ne mondj senkinek semmit, mostmár ez van, amúgy tényleg tudni fogod, hogy mit kell tenned, gyorsan bele fogsz jönni.
2009. ápr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Én 17 évesen csókolóztam először, bevoltam xarva hogy mi lesz, tök béna leszek... de nem volt időm ezen gondolkozni mert a srác (akkor már jártunk) egyik pillanatról a másikra a falhoz nyomott és már csinálta is, onnantól kezdve már annyira egyértelmű volt hogy mit kell tennem, hogy mái napig sem értem mit paráztam ezen :D Amúgy én is hazudtam előtte a barátnőimnek, hogy már csókolóztam, mert kicsit cikinek éreztem hogy 17 évesen még mindig nem volt semmi.... de senki nem jött rá.
2009. ápr. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
én 17 leszek nekem is elég sok lehetőségem lehetett volna arra hogy megcsókoljanak,de én valahogy azt akarom,hogy olyannal legyen akire érdemes volt várni.mert nekem nem mindegy.Egyébként nem nézi ki belőlem senki,hogy sose csókolóztam fiúval..és énis kamuztam,hogy már rég túlestem ezen meg stb. de nem vallanám be mert mégis.annyira nagyon-nagyon meg nincs közük hozzá.szóval jah..a pirulásodhoz..háááát,hogy végülis ha hajlamos vagy rá akkor úgyis elvörösödik az arcod..de sokmindenki szerint aranyos.nemtudom
2009. ápr. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
szerintem maradjon minden ahogy van, ugye jön fel mindennap a csóktéma! A vörösödés miatt meg nem kell aggódni, nekem pl bejön, ha egy csajszi elvörösödik XD az legalább már jelent valamit! és egyszer úgyis eljön az első csók ideje, tudni fogod mikor :D csak NYUGI... :D
2009. ápr. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
csak hogy, én olyankor is elvörösödök ha nemistetszik a fiú..:/
2009. ápr. 28. 14:34
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos,hogy elvörösödsz?Nem lehet,hogy csak te érzed úgy?

Nekem is volt olyan,hogy úgy éreztem tiszta vörös vagyok,pedig nem is csak úgy éreztem az izgalomtól.:S

A csók miatt ne félj,hiszen ez egy olyan pillanat lesz ami Rád és a srácra tartozik:)

14/L

2009. ápr. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!