Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tarthatnám magam...

Hogyan tarthatnám magam értékes nőnek?

Figyelt kérdés

ha objektíven átgondolom nincs velem sok gond. 3 középfokú nyelvvizsgám van, egyetemre járok, vékony vagyok, azt mondják szép vagyok, van öltözködési stílusom,van humorérzékem, jó a kézügyességem, értek a gyerekekhez. A barátom odavan értem, és én meg nem tudom elképzelni h miért, amikor olyan sokszor hisztis vagyok és nem tudok uralkodni a hangulatváltozásaimon. Én is nagyon szeretem őt, de mindig félek h egyszer csak elege lesz a rossz tulajdonságaimból. tudom h az önbizalmammal van baj, mert a hisztijeim nagy része is arra vezethető vissza, h önbizalomhiányos vagyok. Hogyan tarthatnám magam értékesebb nőnek?

köszönöm

20l


2011. okt. 1. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak dicsekedni akarsz.


3 nyelvvizsga,vékony vagyok, szép vagyok. pfff.

2011. okt. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy màr ràjöttél, hogy mi a problémàd. Próbàlj meg uralkodni önmagadon, hisztihez ne legyen kedved.
2011. okt. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Az alapod megvan hozzá :)

Szerintem kezd el dolgozni, legalább önkéntesen, ha mást még nem akarsz, mondjuk gyerekekkel, írtad, hogy az jól megy.

Ha felelősséged van és saját vagyonod, attól értékesnek tarthatod magad.

2011. okt. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
te már értékesnek tartod magad.
2011. okt. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

attól hogy van 3 nyelvvizsgád meg vékony vagy nem leszel értékes ember bébi.

ez belülről jön, és senki nem fog segíteni rajtad. neked magadban kell lejátszanod.

2011. okt. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

egyéb kérdések > önismereti kérdések


büfészakra jársz, ugye? :)

2011. okt. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Azért írtam le a 3 nyelvvizsgát, mert tudom h az egy eredmény, amit elértem, és éreztetni szerettem volna, h ezeknek ellenére nem érzem magam értékesnek. Mint vki írta, ez nem is minden. Egyébként nem büfészakra járok.
2011. okt. 1. 12:42
 8/9 anonim ***** válasza:
47%

Látom megint kezdődik az irigység a diplomásokra. Már kezdtem hiányolni.


Kérdező az őszinte igazság az, hogy fogalmam sincs mi bajod magaddal.

Nézz meg egy másik példát, talán az segít. Szóval egy buta és csúnya embert, utána már látni fogod mennyire szerencsés vagy :)

2011. okt. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem értelek,mi a bajod magaddal?hisz épp azt írtad,hogy milyen sok jó tulajdonságod van.gondolj bele,hogy másoknak milyen rossz élete van,miken kell keresztülmenniük.esetleg te is segíthetsz ezeken az embereken adományozás útján vagy önkénteskén.azzal,hogy másokkal jót teszel értékesnek fogod magad érezni:DD
2011. okt. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!