Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? Emiatt mindig...

Mit csináljak? Emiatt mindig stresszelek feleléskor és kimegy minden a fejemből.

Figyelt kérdés

Ha nem 5-öst viszek haza, anyukám és apukám egyből el kezd ordibálni, hogy MIÉRT NEM 5? Ezután ha csak 4-es is, addig büntetésbe vagyok, amíg ki nem javítom 5-re... E miatt feleléskor és dolgozatírás közbe annyira izgulok, hogy nehogy elrontsam, hogy mindig elrontom. Itthon mindig hibátlanul felmondom anyukámnak is. És ilyenkor még idegesebb, amikor azt látja, hogy neki hibátlanul felmondom és a felmérőbe meg alig tudom. Van, hogy meg is szoktak ütni. Mit tegyek, hogy ne legyek ennyire feszült?

14/f


2011. okt. 25. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A szüleid nem normálisak. Ok, tanulj, de ez nem nevelés.

Nem benned van a hiba.

Asztrofizikusnak akarnak téged?

Nem értem...

2011. okt. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
48%

mondogasd magadban hogy menni fog, képes vagyok rá :)

szorítok neked :)))

2011. okt. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
20:31-es vagyok, a szüleidnek semmi oka arra hogy bántsanak :( tudja valaki más, elmondtad már másnak is mit tesznek?
2011. okt. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem, nem mondtam senki másnak. De nincs is kinek mondjam, nincsenek barátaim, nem is engednek barátkozni senkivel.
2011. okt. 25. 21:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ha gondolod írj privit:) Biztos nagyon aranyos lehetsz! Beszélgethetünk:D
2011. okt. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ezt nem értem ha látják h tanulsz mért olyan fontos hogy 5ös legyen? nekik kénne rájönni h a stresz miatt nem megy.Probáld meg nagyon szépen elmondanni a szüleidnek és hanem jön össze egy pszichologushoz fordulni.
2013. jan. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!