Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Állandóan leizzadok, stresszel...

Állandóan leizzadok, stresszelek, szorongok. Mit tegyek? Nem találok megoldást!

Figyelt kérdés

15 éves vagyok.. lány. Bárkivel beszélgetnem kell leizzadok. Szorongok, ideges vagyok. Egyszerűen nem tudom lazábban venni a dolgokat, és nem tudom leküzdeni a szorongásomat. Kezdek félni, hogy valami komoly gondom van, amit nem tudok megoldani. Mit tegyek? A pszichiátriai kezelésen kívül?? Hogy legyek más?

SEGÍTSETEK, hogy ne stresszel-jek, mit tegyek? NAGYON KÉTSÉGBE VAGYOK ESVE!!! Nincs megoldás........


2010. aug. 28. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
én is ilyen voltam, majd szokod a helyzeteket, és elmúlik.
2010. aug. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az előbb egy fárasztó felnőt válaszát halhattuk



sajna én is ilyen vagyok, tudatosan próbálok laza lenni, talán ha 10ből 1szer sikerül.

2010. aug. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A suli pszichológusát érdemes lenne felkeresni. Szociális fóbia tünetei jönnek elő rajtad. Minnél előbb keressél segítséget, mert a helyzet könnyen romolni fog és akkor legközelebb azzal a kérdéssel fogsz itt feltűnni, hogy már nem is mersz kilépni a lakásból...


Nekem szorongás, remegés, értelmi képességek (figyelem, memória, logika) visszaesése a tüneteim ha egy-egy idegennel kell beszélnem, ügyet rendeznem. Az első válaszoló "majd megszokod" válasza igazából működhet, én mostanában ezt tapasztalom. Minnél gyakrabban beszélek emberekkel, annál nyugodtabb a következő alkalom. De ha hoszzabb ideig (hetek) nem kell idegenekkel találkoznom, akkor megint előjön minden....


Egyébként a dolog magva egy téves hit, valami félreértés mélyen a tudatodban ami miatt félsz a helyzettől, és e gondolat miatt hibásan a tested védeni akar téged a beszélgetésektől. Ennek a hibás gondolatnak a feltárásában segít majd a pszichológus.

2010. aug. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ja igen, 19 éves vagyok


a fárasztó felnőtt:)

2010. aug. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

VElem is így van.

Szerintem az nem jó , hogyha csak úgy hagyod. Bár az is lehet eredményes, de inkább keress fel egy pszichológust.

2010. aug. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!