Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Melyik a kedvenc évszakod és...

Melyik a kedvenc évszakod és miért?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 17:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

nyár:)

Jó idő van,lehet szórakozni,"bulizni",strandolni és suli sincs!:D

14/L

2009. ápr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem feltétlenül nincs, de ha választok, akkor a nyár. Amúgy minden évszakot szeretek, mert:

Tél: Hó!, Karácsony, ünnepek, szánkózás, és korcsolya, valamint a gyönyörű tájak.

Tavasz: Főleg ilyenkor nyílnak a virágok, amiknek fantasztikus az illata! Elbűvölő évszak, A méhek is előjönnek. Sok gyümölcs, már megérik a tavasz végére.

Nyár: Meleg, strand, ami azt jelenti, hogy táborok! Imádom ezt az évszakot, kifogyhatatlan, bármit lehet csinálni.

Ősz: Szépek a falevelek, színes lesz a táj. Megérik a szőlő.

2009. ápr. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Tavasz


Azért mert nyilnak a virágok ébred a természet és a hideg tél után végre van egy kis naosütés és meleg .

Tavasszal nincs túl meleg és nincs túl hideg se pont jó .

És ha a hónapok közül kéne választanom akkor a májust választanám az a kedvencem szerencsére még ezen a héten május lesz :)

Azaz elkezdődik

Neked ?

2009. ápr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

tavasz,

mert nem fulladok meg a hőségbe és nem fagynak le a végtagjaim,

felvehetek hosszú és rövid nadrágot is.

az öszt is szeretem de a tavaszt jobban.


a nyár azért rossz mert minden nap ha kilépek az utcára olyan érzésem van hogy rögtön össze esek úgy süti a fejemet a nap. télen meg rosszabb. lesorvadnak a tagjaim a hidegtöl :D

2009. ápr. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
TÉL, mert hideg van, minden fehér, jó hazamenni olyankor, télen találtam meg a tökéletes párt, kiscicék szeretik a havat.
2009. ápr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

A nyar.

mert nincs suli,akkor van a szulinapom,szep az ido,sut a nap,lehet kirandulni es meg tudnam sorolni...:)

2009. ápr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Utolso

amugy a telet is szeretem,mert Karacson,Szilveszter es lehet korizni amit nagyon szeretek:)

2009. ápr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Avalanche ***** válasza:
100%
Ősz, mert imádom az esőt és a szélviharokat =). Továbbá szerintem az ősz első szakaszában a legszebb a természet.
2009. ápr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ősz és a tél, legalább akkor nem jön elő az allergiám :) De amúgy imádom a hulló faleveleket, a havat, a korcsolyázást, a karácsonyt, szilvesztert, meg mindent ami tél :D
2009. ápr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

tél, ősz

hideg van, szülinap, karácsony, stbstb:D

nem bírom a meleget:S

2009. ápr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!