Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek, ez nem esne nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ez nem esne nektek rosszul, egy férfitól, akit régen szeretetek? Tovább lent!

Figyelt kérdés

Leírok ide egy verset, amit még a volt párom írt nekem!

9évig voltunk együtt!

Ezt a verset a szemem elött írta nekem,egy szerelmes éjszakán.

Valahogy a tudomásomra jutott,hogy ezt a verset az uj csajának elküldte (mindegy hova),és úgy küldte ,mitha neki írta volna!

A csaj teljesen el volt ájulva,hogy ezt a verset neki írta,pedig nem!

Jó!Tudom kár ezen lovagolnom,mert csak a volt párom,de mégis rosszul esik.

Összeszorult a szívem ,mikor ezt megtudtam!


A vers!


Tündöklő fényed elvakít engem,

mely csak nekem ragyog reggel, s este!!

veled alszom s kelek,és szomorúan állok,

s keresem,hol van az én kedvesem?


Mindig várom,csak várom mikor jössz hozzám!?

A messzi távolból hallom halk szavaid suttogását,

s csak arra várok, mikor jön egy lágy mosoly,

s az elcsattant csók szép ajkadon,

s közben szeretlek én nagyon, nagyon!!!



No!Mit gondoltok?

Engem ez bánt!

Hölgyek!Ti mit gondoltok erről a helyzetről?

Hogy esne ez nektek?

Egyébként én még mindig szeretem ezt az ember,és talán ezért is rossz.


Kort,és nemet írjatok!

Köszi!


2010. szept. 13. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
még jó hogy bánt, engem is bántana de hát nem tehetsz semmit max annyit h megmondod a csajnak de úgy sem fogja elhinni
2010. szept. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem se esne jól, de szerintem nem annyira szomorúságot, hanem inkább haragot és szánalmat éreznék. Nem ismerem az illetőt, csak ezt az egy tettét, de ez nekem arra vall, hogy egy felszínes és "érzelem nélkül érzelgős" (nem tudok rá jó szót) ember. Ott kezdődik, hogy nekem ez a vers sok, lehet én vagyok a földhözragadt, de nekem az, ha látom egy fiú szemén vagy érzem egy fiú ölelésén, hogy odáig van értem, többet jelent mintha verseket ír. Nekem nem az a lényeg, hogy teátrális meg romantikus legyen, hanem hogy érezzem amit valóban érez (úgy tudnám illusztrálni, hogy ha megpucolja nekem az almát mert úgy szeretem, abban több szeretetet érzek, mintha ír egy verset, amit szerintem nem érez) És igazából ezt főleg azért gondolom, mert ha másnak is elküldte ugyanazt, akkor te is gondolhatod, hogy mennyire az érzéseit tükrözte az a vers... Pont emiatt nem jönnek be azok a srácok, akik nagyon igyekeznek adni magukat, hogy ők húúú de szerelmesek, és közben meg férgek. Inkább egy természetes gesztus. Kaptam sok képeslapot meg hasonlót, de pl mikor barátom egyszer webcam-ba, még csak nem is élőben mondta, hogy mennyire örült, mikor összejöttünk, és olyan szemekkel nézett rám... Nem ragozom, lényeg, hogy inkább egy kisebb őszinte gesztus, mint egy drámai de színlelt.
2010. szept. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És tényleg bocsi, hogy leszóltam a verset, ami neked nyilván egy kedves emlék, de abból hogy másnak is elküldi, nekem ez jött le. Remélem nem bántottalak meg vele :)
2010. szept. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bántó az igaz, de gondolj bele veszel valamit a szerelmednek de idő közben szétváltok mit kezdesz a nyakadon maradt ajándékkal?odaadod a következő áldozatnak. a pasik egy része nem annyira érzelmes mint mi nők ők inkább logikusak vagy legalábbis azt hiszik hogy azok.de normál esetben én is ezt tenném ha azt hinném hogy az exem nem látja mit teszek hisz én írtam én rendelkezek a felől kinek adom a verset.
2010. szept. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!