Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul döntöttem, és végleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul döntöttem, és végleg elvesztettem. Hogyan szerezhetném vissza?

Figyelt kérdés
rossz döntést hoztam, amikor elengedtem az utolsó pasim, mert egy korábbi exem ismét megjelent. Azt hittem, hogy minden szava igaz és öszinte szó, de nem így lett. Most szeretném visszaszerezni, de nem tudom, hogy csináljam, mert nem akar szóba sem állni velem. Sajnálom, hogy akkor az előtte lévő pasimnak elhittem amiket mondott, mert minden szava hazugság volt. Próbálkoztam levéllel, de egy pár szóban elhajott melegebb éghajlatra, utána próbálkoztam sms-el, majd fel is hívtam, de nem akar velem még csak beszélni sem. Szerintetek, hogyan magyarázhatnám el neki, hogy szeretem, és hogyan szerezhetném vissza? Sajnálom, hogy akkor elengedtem, voltak közöttünk kisebb veszekedések, de szerintem megoldható lett volna minden probléma, csak feltünt az exem, és nem is akartam megoldani, most pedig nagyon sajnálom. :((
2011. szept. 24. 22:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a vonat elment-szokás mondani. Sajnos nincs értelme olyan szekér után futni, amely nem vesz fel. Ne alázd tovább magad. Lépj tovább, keress egy újat. És legközelebb ne légy ilyen buta és hiszékeny naiv.
2011. szept. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
megértem, hogy mért nem akar szóba állni veled, ha egyszer előfordult, akkor másszor is meg fogod tenni
2011. szept. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
keresd fel személyesen és mondj el neki mindent amit szeretnél! Légy vele őszinte ha még mindig szeret akkor nyert ügyed van! Öltözz ki, sminkelj ne a megszokott módon lásson mutass neki valami újat magadból, keltsd fel az érdeklődését irántad! Légy vele közömbösebb ez imponálni fog neki! Éreztesd vele hogy te mindent megtettél és most rajta a sor! Ha szeret még akkor nem enged el! (tapasztalatból tanácsolom)
2011. szept. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
ez a hajó elment! remélem el fog küldeni és kutyául érzed magad miatta... amint kiderült hogy az exed átver már jó lenne mi?
2011. szept. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ezt buktad anyukám!
2011. szept. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
23%
Ringyó vagy.
2011. szept. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy ringyó, de erre mondják, hogy ki a kicsit nem becsüli... tudod, ez kicsit olyan, hogy nincs ló, jó a szamár is... szerintem ő is így érzi, ezért nem akar már tőled semmit. Ezzel megaláztad, otthagytad vkiért, aki nem is volt biztos, nem értékelted a szeretetét. Nem bántásból mondom, csak írom, hogy én mit éreznék.
2011. szept. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Drága tanulópénz volt, de igen, ez a hajó már elment.

Meg kell értened, attól még, hogy szereted, nincs minden megoldva, ő nem fog visszafutni hozzád.

Hatalmasat csalódott benned, ezt már nem felejteti el vele semmi. Úgyhogy hagyd békén, hátha minél gyorsabban talál egy olyan lányt, aki senkiért nem hagyja ott.

Legközelebb majd jobban megbecsülöd a párodat.

2011. szept. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy kis tartás a srácban, akkor sehogy. Remélem, nem fogad vissza, korábban szépen elbántál vele. Kiérdemelted a sorsod.
2011. szept. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudjàl én sem àllnék veled szóba, ha a baràtod lennék. Hogyan gondoltad, hogy visszamész az exhez, mert ùjra megjelent. Utàna dobott és ùjra kellene ez a baràtod. Elfùjta a szél.....
2011. szept. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!