Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet-e? (Tanár-diák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet-e? (Tanár-diák szerelem/kapcsolat)

Figyelt kérdés
Megtetszett a tanárom. A korkülönbség 12 év. Én vagyok a lány ő a férfi. A tanév utolsó hónapjába vettem észre a jeleket ha ezek egyáltalán jelek... 2 hete nincs suli azóta csak rá gondolok, mit csináljak??? Ha nem felejtem el a nyár alatt akkor megpróbálok közeledni hozzá szerintetek működhetne-e ilyen kapcsolat??
2011. jún. 26. 17:15
1 2 3 4
 1/31 mimano ***** válasza:
92%
Az állását tennétek kockára.
2011. jún. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Láttad a my girl című filmet? Ott is a kislány belezúgott a tanárba. Szép dolog álmodozni, de ezt ne valósítsd meg, ha lehet.
2011. jún. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
87%

hány éves vagy?

Egyébként szerintem a nyár alatt el fogod felejteni..

2011. jún. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Nem láttam még azt a filmet. És ha megkérdezhetem , hány éves volt a kommentelő?
2011. jún. 26. 17:24
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Annyira hogy én már nem járok tanárhoz:) Nem egy nagy film, de nem is rossz. Nézd meg nyugodtan.
2011. jún. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ebbe a tanárba minden második csaj szerelmes akit tanít, ő meg szereti a gyerekeket. Ezért is ment tanárnak... :)
2011. jún. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
A 17:29-esnek: Nem. Nem szerelmes belé minden második csaj a sulinkban.
2011. jún. 26. 17:31
 8/31 anonim ***** válasza:
87%

Ha kiderül (márpedig nagyon valószinű, hogy kiderül), akkor tutira ugrik a melója és minimalizálódik az esélye annak is, hogy valaha tanárként munkába állhasson.

Ha te ennek ellenére mégis "kikezdesz" vele, akkor nem is szereted, csak viszket a nunid és nem érdekel az ő sorsa, csak az, hogy a te vágyaid ki legyenek elégítve!


Fejezd be az iskolát és utána próbálkozz nála, akkor már nem leszel a tanítványa, így nincs akadálya, hogy legyen közöttetek valami.

2011. jún. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat... (17:31-esnek: Én próbálom elfojtani magamban ezeket az érzéseket és valameddig sikerült is..de az utóbbi egy hónapban úgy megváltozott a viselkedése.... )
2011. jún. 26. 17:40
 10/31 anonim ***** válasza:
50%
egy ujjbab 14 éves kis ku...rva akinek öreg fa...sz kell.
2011. jún. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!