Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » én vagyok a bolond? Lent a...

én vagyok a bolond? Lent a folytatás

Figyelt kérdés
az van hogy... csináltam egy ál facebook-ot és ott nagyon sok "barátom" lett. van 1-2 ember a facebook-on akivel telefon számot cseréltünk meg ilyenek de ő már látott engem de én őt nem. és mostanába azon gondolkozok hogy néhány barátnőm megtréfál ezzel hogy ők csinálták ezeket az emberek és hogy hülyítenek. akkor kezdett gyanús lenni mikor elmondtam a barátnőmnek egy fiú nevét ő meg így : Horvát Milán? kinek van ilyen hülye neve? ki ilyen gáz úristen? meg állandóan kérdezget róla hogy a milánnak miről beszéltél ? mikor beszéltél vele ? meg iylenek :S és most nem tudom hogy én őrültem meg vagy mivan? :O
2011. okt. 10. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Horváth Milán*

Mert az a vezetéknevem h Horváth de mind1...:D

Csak szívatnak, biztos h őkazok.

Derítsd ki...:D

2011. okt. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elöző vok!:D

Sok sikert!:D

2011. okt. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát köszi :) viszont ha kiderül kajak hogy ők voltak akk. az biztos hogy wáá nemis mondom hogy mi lesz xd
2011. okt. 10. 19:51
 4/4 anonim válasza:
sztem beszéljetek meg egy találkozót valahova, és ha barátnőid odamennek leskelődni hogy "nézd a hülye ott vár" és észreveszed akkor kikaparhatod a szemüket :D..ha pedig egy jó pasi megy oda, akkor mázlis vagy :D
2011. okt. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!