Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 173cm környékén vagyok és 90...

173cm környékén vagyok és 90 kiló és 16 éves elmúltam már. (LENT VAN A FOLYTATÁS)?

Figyelt kérdés
De viszont akinek elmondom hogy hány kiló vagyok azt mondják hogy rossz a mérleg.75 kilónak néznek általában de a lányok többsége elutasít és szerintem ez miatt. Szerintetek fogyjak le? És ha igen akkor hogy lehet a leggyorsabban lefogyni?
2011. febr. 11. 16:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
kéne egy kép a testedről...
2011. febr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mindjárt felteszek egyet és belinkelem :))
2011. febr. 11. 16:41
 3/17 anonim ***** válasza:
hát így képzelőerőre bízva nehéz elképzelni. mert most nem tudni, hogy abból a 90kilóból mennyi zsír és mennyi izom. de a testtömeg indexed 30,07 ami egy kicsit túlsúlyos kategória. [link] <-- itt kiszámolhatod magadnak is:)
2011. febr. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Tudom hogy túlsúlyos vagyok mert voltunk orvosnál is mert a vérnyomásom is magas ÁLLÍTÓLAG ...közbe meg ahány orvos annyi féle variáció mert azt is mondták már hogy semmi bajom..de egyébként vastag csontozatú vagyok elvileg mert a rokonok is ilyenek mint én..de önbizalmam sincs mert sok lány utasít vissza :( Köszi azért a választ :)
2011. febr. 11. 16:57
 5/17 A kérdező kommentje:
Itt a kép..: [link]
2011. febr. 11. 16:58
 6/17 anonim ***** válasza:
kép alapján egyáltalán nem vészes. önbizalmad nincs inkább:D jó, nem vagy egy kisujjnyi alkat de a dagadt kinézet NEM innen kezdődik:) a magas vérnyomás meg teljesen hülyeség. én 15vagyok 171cm és 65-67kg. mikor suliba mérték a vérnyomásunk ilyen egységes mérési program keretébe (hozzáteszem nagyon okosan tesi! után:D) nekem is magasabb értéket mutatott mint az átlag. fiatalabb (vagyis hát inkább úgy mondom hogy 18alatt) nem lenne érdemes mérni. mert ez később úgyis beáll, kamaszkorba-fiatal felnőtt korba meg még ingadozik ez.
2011. febr. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok! :D Hát én nagyobbdarabnak képzeltelek el! :D Sztem nem kell lefogynod, viszont ha nem érzed jól magad így, akkor azt tanácsolom, hogy fogyjál le. ;)
2011. febr. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszi :)) Egyébként nekem is tesi után mérték az okosak XD és úgy volt 120 körül a vérnyomásom..Önbizalmam csak a lányok miatt nincs :SS
2011. febr. 11. 17:22
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszike :) Az a lányokon múlik hogyha továbbra sem találok valami csajt akkor muszáj leszek lefogyni :S
2011. febr. 11. 17:28
 10/17 anonim ***** válasza:
szerintem nem vészes.. :) az a lány, aki csak azért nem szeretne veled lenni, mert picit husis vagy megsem érdemel :) (szerintem mindenki tudja hogy értettem:) )
2011. febr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!