Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon gáz? Normális dolog?

Nagyon gáz? Normális dolog?

Figyelt kérdés
nagyon régóta írok naplót, és mostanában az életem nem úgy alakul, ahogy én azt szeretném...ezért kitaláltam egy személyt, és elsöö szám 3. személyben írok róla a naplómban...vele az történik amit én akarok, éshát...igen ennyi..15/L
2011. okt. 10. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:

ÜGYES VAGY jó ötlet!!!!

hátha az a kitalált személy egyszer csak te leszel szurkolok neked:D

2011. okt. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz, folytasd csak, lehet pár év múlva író leszel. Nem vicc.
2011. okt. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hehh :D Ezen jót mosolyogtam magamban! :D

Te aztán megoldottad a problémát. Nem mondom kreatív megoldás! Azért még a magadét is megírod, vagy csak ezét a személyét? Megkérdezhetem, őt hogy nevezed? :)


és talán a legfontosabb: nem próbáltad még előre megírni az ő sztoriját? hogy veled mi lenne jó ha történne? Hátha akkor sikerül! :P Ha kicsit átgondolod, mit kéne, koncentrálsz stb.


és azt meg szabad kérdezni h mi nem alakult jól? :S

Azért túl sokat ne "hazudj magadnak" Ne élj álom világban! Bár biztosan jó a fantáziád.


17/f

2011. okt. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

uccsó kérdezöö...

persze magamról is írok még...

de a képzeletbeli lánnyal hát...nem velem soha nem fog megtörténni az ami vele :/ a neve az titok, öö csak az enyém;)

ami pedig nem jól alakul: a szüleim 8 éve elváltak, én pedig nemszeretve, nemkellve érzem magam..és nem képzelem be, ez sajnos tényleg így van :(

2011. okt. 11. 21:14
 5/6 A kérdező kommentje:
vagyis válaszoló boccs -.-
2011. okt. 11. 21:15
 6/6 anonim válasza:

Szerintem normális, én is gondoltam már erre, hogy ilyen kis naplószerűen leírom a képzeletbeli énem életét, csak végül letettem róla, mert gondoltam, mi van, ha valaki megtalálja és elolvassa...

14l

2012. dec. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!