Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tesztek olyankor, ha a...

Mit tesztek olyankor, ha a hócipőtök tele van az egész élettel?

Figyelt kérdés
Mivel vezethetném le a feszültséget, ami bennem van, hogy ne bukjak ki? Sokszor legszívesebben törnék-zúznék. Még nem próbáltam, talán az segítene. Vagy nyeljek le mindent és maradjak csenben?
2011. okt. 11. 10:55
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem egy jó kis pörgős buli mindig segít
2011. okt. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A disco-ért már nem nagyon ugrálok. Kinőttem belőle. Hova mehetnék, ahol nem néznek meg, hogy esetleg kicsit többet iszom? Nem szoktam feltűnő lenni, sem pedig randalírozni. Egyszerűen csak ki akarnám ereszteni a gőzt. Vagy egy nőnek nem lehet? Bár elég laza típus vagyok, nem az a tipikus nőies nő...
2011. okt. 11. 11:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Elindulok és az összeesés határáig futok. Aztán bekapok pár szem Valeriánát és tíz-tizenkét órát alszom. Másnap már jó. Ez annyiban jobb az alkoholnál, hogy nem leszek másnapos.
2011. okt. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Már majdnem írtam, hogy egy kiadós foci néhány durvább kapurarúgással segítene, aztán láttam, hogy nő vagy... gondolom, nem focizol :)

Menj egy egy pörgős aerobik vagy spinning órára, utána garantáltan jól fogsz aludni. Szerintem pszichésen vagy feszült (legalábbis úgy tűnik az írásodból), és azt pont le lehet vezetni egy jó kiadós edzéssel.

2011. okt. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor otthon rendezz 1 csajos buli.Olyan ereszdelahajamat-félét.
2011. okt. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Felteszem a fülhallgatót, és zenét hallgatok.

Aztán elszívok egy-két cigit.

A zene nem káros, a cigi az nagyon, de jobb, mintha törnék-zúznék.

2011. okt. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na ja, aludni sem tudok. Valeriana nem ért nekem semmit, nyugtatót nem akarok szedni. Xanax-ot szedtem, de nem lehet mindig. Inkább innék meg két sört. A fizikai fáradság rajtam nem segít. Nem tudok elaludni hullafáradtan se, ha feszült vagyok, sőt...
2011. okt. 11. 11:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben viszont talán érdemes lenne szakemberhez fordulnod. Vagy bukj ki. Nálam még az is beválok, ha földhöz vágok valamit, praktikusan egy vagy két bögrét, úgyis száz forint darabja és itt van mellettünk az ikea, könnyen lehet pótolni :)
2011. okt. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tekerek még egy cigit.
2011. okt. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!