Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Te meghalnál a hazádért?...

Te meghalnál a hazádért? Mondjuk ha egy másik ország megtámadná Magyarországot, akkor megpróbálnád megvédeni az életed árán?

Figyelt kérdés
2008. márc. 15. 11:25
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
38%
Az ilyen geciládák nekem nem sajátjaim. Alattomos ellenség, akik hátbatámadnak amíg harcolsz. Sokkal veszélyesebb, mint a nyíltan támadó ellenség, sok háború elbukott az ilyenek miatt.
2008. márc. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem, de nem ezért írok. Kedves nem számoltam, hányadik válaszoló, aki azt mondtad, hogy a zsidók a II. világháborúbnan csak a kávézókban üldögéltek, nem tanultál történelmet???? A megfelelő korú zsidó férfiakat nem katonának sorozták be, hanem munkaszolgálatosnak. Nem volt fegyverük, hanem sáncot ástak, aknát szedtek, stb, még a keresztény (direkt nem magyart írok, ők is szinte mind magyarnak vallották magukat) katonáknál is rosszabb körülmények között, pedig az sem lehetett egy leányálom. Ilyen helyen verték agyon a nagybeteg Szerb Antalt és lőtték le Radnótit. Vagy szerinted ők is a kávézóban üldögéltek? Volt, aki hazajött, pl. Örkény István.


A kis tizennégy éves kislánynak meg üzenem, hogy sajnálom, hogy az élettől is elveszi a kedvedet, hogy nincs tengerpart, a buszok meg nem tartják a menetrendet. Az a baj, hogy jódolgodban tényleg nem tudod, mit kezdjél. Nem te vagy a hibás, gondolom a környezetedben sem látsz túl sok optimizmust.


Szerintem Magyarország gyönyörű.

2008. ápr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
39%

Na most tudtam meg, hogy a munkaszolgálatosokat agyonverték. Ez komoly? Akkor ki munkaszolgált? Amúgy egy 50 kilós, életében nem dolgozó pesti "dzsentri" zsidó, milyen árkot ásna neked a fagyott orosz földbe? Na abba feküdjél bele. Ezek munkára képtelenek, akor is, most is. Egyébként nagyapám munkaszolgálatos volt, mert vasútas volt, ő egy árva zsidót nem látott, egészen addig amig az oroszok el nem fogták. Na ott aztán látott. És magyarul beszélt mind!

De ha megnézed az "önfeláldozó" zsidrákjaidat, a földalatti mozgalom kommunistáit, az anglomán dzsentri zsidókat, nekik a hajuk szála nem görbült, maximum letartóztatták őket, ha nem voltak elég jó kapcsolataik. De a zsidó gyárosok, bankárok rendszeresen Horthyhoz jártak kártyapartyra, és ők döntöttek mindenről. (ismerős helyzet)

2008. ápr. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
82%
ezért az országért soha! Itt mindenki lop, csal , aki meg normálisan akar élni annak meg nem megy mert csalók elveszik a laehetőséget ....( persze tisztelet a kivátelnek) én betöltöttem a 18 a huzok innen a francba ! persze ( bocs ha durva voltam) ha olyan vezetője lenne ennek az országnak aki nem a saját hanem az ország érdekeit nézné és sónem az lenne a cél h tönkre tegyek akkor igen ! mert akkor tudnám hogy lenne értelme meghallnom egy jobb jövőért de pár pilanat semmi értelme ....
2008. ápr. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim válasza:
90%
Hát hová lett a nemzeti érzés?? szeretem magyarországot, szeretek magyar lenni, szeretem, hogy annyi magyar híres ember volt, szeretem, hogy a kárpát-medencében vagyunk, jó természeti adottságokkal, és minden külföldinek büszkén mesélek a hazámról. SŐT a külföldiek is büszkén mesélnek nekem, hogy ők már látták Budapestet,voltak sopronban,pécsett, balatonnál, a kettős-körösnél.nekik egy élmény volt. csak a természetvédelmet fel kéne turbózni, pl nem csak ki kell rakni a szelektív hulladéktárolókat,hanem üríteni is kéne.. De IGEN, megpróbálnám megvédeni magyarországot. összeállnék a többi emberrel,és együtt sikerülne:)
2008. máj. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim válasza:
90%

Nem megpróbálnám, hanem alkotmányos kötelezettségem lenne, ugyanis bár a sorkötelezettséget eltörölték, a hadkötelezettség megmaradt.

Igen, meghalnék a hazámért. Még szívesebben a városomért.

2008. máj. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
71%

Ember nézzél már szét...

Ez már nem magyarország...

A nagy részét eladták, lassan már semmi nem magyar.

A lakosok... nézted már hogy mennyi lehet magyar?

van itt 60% cigány, rohadt sok román, volgár , szlovák, ukrán, horvát, kínai dögivel - elvégre miért van minden sarkon kínai üzlet...


Szerinted ők meghalnának ezért a "hazáért" ?

Ott se harcoltak ahonnan menekültek, itt miért tennék...

2008. máj. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
81%
Hazáért biztos nem. Ember(ek)ért igen.
2008. jún. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
58%
Más országért lehet, de Magyaro-ért nem!Túl sok a szemét ember.Minek ezért meghalni?
2008. jún. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
62%
Majd pont ezért az országért... pff...
2008. aug. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!