Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mit tehetek?

Szerintetek mit tehetek?

Figyelt kérdés
szóval az történt hogy másfél év után elhagyott a szerelmem nagyon szerettük egymást meg minden csak lett 1 paraszt barátnője akivel nem jöttünk ki és ő csak a rosszba vitte meg minden egyre nagyobb rajt csinált belőle ez meg nekem nem tetszett mert eddig nem volt ilyen és mondtam neki hogy ez nem tesz jót ha így folytatja tovább és az a raj ribanc bemutatta 1 raj haverjának aki miatt elhagyott de a tagnak csak arra kellett hogy megfektesse és dobta én meg próbáltam ezek után is visszaszerezni meg győzködtem hogy csak ez lesz belőle ha a ribanc barátnőjére hallgat és most ott tartunk hogy már hozzám se szól szerintetek megöljem magam mert már nem bírom hogy ezt tette nagyon szerettem és fáj hogy így berajult pedig folyton mondogatta is hogy ő nem lesz az és az lett már nem bírom 2 hónapja nem beszéltünk és még mindig csak rá tudok gondolni hogy vajon mit csinál meg ilyesmi szóval végezzek magammal? :'(
2011. okt. 13. 16:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Jé, átírták a kérdést :)
2011. okt. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
hát igen csak ennek a barátnője az oka mert ha ő nem lenne ez sem lenne de ugyan kit találnék... elment az össze önbizalmam mert küzdöttem érte meg minden és ezt tette velem
2011. okt. 13. 17:40
 13/16 Koci válasza:
ha tényleg annyira szeretett akkor megtette volna érted az amit kértél tőle ne bánkodj ilyen emberrel nem érdemes arra hogy sirj miatta
2011. okt. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Koci válasza:
ez az ember nem érdemli meg a szereteted mert ha annyira viszontszeretett volna mint te őt akkor le ált volna és ne végezz magaddal rendben megadom az e-mail címemet és írj ha gondod van
2011. okt. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Egyáltalán nem a barátnője az oka! Lehet közrejátszik, de ha én nem akarom, h befolyásoljanak, akkor nem is tudnak. Szerintem ő alapból ilyen volt, csak a végén mutatta ki a foga fehérjét.
2011. okt. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
köszi Koci
2011. okt. 15. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!