Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy változtassak a modoromon?

Hogy változtassak a modoromon?

Figyelt kérdés

Mostanában elég sokszor vagyok bunkó, irigy, utálatos, ellenszenves, nincs olyan nap, hogy ne vesszek össze mindenkivel akivel találkozom és ne szóljak be. Viszont nekem is beszólnak a kinézetem, öltözködésem, furaságom stb. miatt, de akkor is utálatos vagyok, pedig nem akarok az lenni.

Sokan azt hiszik, hogy beképzelt vagyok, pedig óriási önbizalomhiányom van és ezt próbálom leplezni. Ha kicsúfolnak, visszaszólok valami durvát és van, hogy magamat dicsérem.

Van pár ember akik szimpatikusak nekem, velük nem vagyok undok, sőt kedves szoktam lenni, ami sajnos nálam nagy szó. Barátaim nincsenek, a családból anyámon és az egyik unokatesómon kivül senkivel nem tartom a kapcsolatot, magányos vagyok, mindig is az voltam. Talán a magány keseritett meg ennyire, lehet ezért nem tudok kommunikálni semmilyen formában és mindig a saját érdekeimet nézem?


2011. okt. 15. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Én néha bunkó meg k*csög vagyok máskor meg aranyos...

Ezt én se értem h mivan velem lehet h kamaszodok azt azért.:D Néha a tesóm idegesítfel azt máson vezetem le a feszültséget. pl.: (embereken, számítógépen amikor laggol, kutyánkon amikor nem csinált semmit...)


Lehet h azért vagy ilyen mert nem alszod kimagad, lusta vagy, vagy nem tom, ezt neked kéne tudnod.

2011. okt. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ismerős :D


én is egyik percben még tök bunkó vagyok,ki nem állom,ha valaki csak hozzám szól,a következő pillanatban meg állandóan főnökösködök,és a középpontban akarok lenni :D


szerintem is azért van mert kamaszodok vagy nem tom xd


13l

2011. okt. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jó tudni, hogy nem vagyok egyedül :D
2011. okt. 16. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!