Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem ezt? És miért...

Miért érzem ezt? És miért utálnak ezért mindenhol?

Figyelt kérdés
Gyűlölöm az embereket,beleértve magamat is.A mostani társadalom rohad és bűzlik a kétszínűségtől és a megjátszástól.Egymás becsapásábal leljük örömünket.Én ezt mélyen megvetem és elítélem,én mindíg tisztességes voltam,de mikor megosztom ezt a véleményt másokkal,közlik hogy te beteg és rémisztő vagy...(szerintem mindenki vagy legalábbis majdnem mindenki megérdemelné h világvége legyen)Senki nem mert a szemembe nézni,és mikor rákérdezek h miért nem,azt mondják hogy az elemi gonoszságot látják a szemeben és az egész lénymeben,az emberiség iránti tömény undort. Nem értem hogy miért érzek így,de kezdem unni hogy mindenki fél tőlem (lány vagyok)...Szerintem néhány ember nem érdemli meg hogy éljen.Persze tudok normális,megértő barát is lenni,és el tudom nyomni magamban a késztetést arra hogy utáljak valakit,és nem értem miért utálnak akkor is ha normális vagyok...Vajon mivel ilyesztek el magam mellől mindenkit?(nem pusztán "nem szimpatikus,inkább hagyom a fenébe"módon,hanem igazi "nem merek a szemedbe nézni,és ha mégis halálra rémülök attól amit ott látok" módon?)
2011. okt. 16. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem ijedtem meg...Ha gondolod írj ki egy msn címet, és felveszlek.


23/L

2011. okt. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj el egy pszichológushoz, biztos nem véletlen érzel így, ő majd segít neked, hogy reálisan lásd a világot, és észrevedd a jót is.
2011. okt. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
azzal ilyesztessz meg mindenkit,h utálod az embereket. És természetesen-e érzés ki mutatkozik arcodon,szemeden,komunikálásodon. De el kell fogadnod olyannak a társadadalmat amilyen. Ha ezt nem teszed akkor tényleg mindenki megutál és magadat is ezzel megutálod, és ennek komoly következményei is lehetnek. Ha már annyira utálsz mindenkit akkor lépj a sarkadra és mutass példát barátaidnak,ismerőseidnek akik talán tovább adják ezt a gyerakaiknek és talán mégse lessz így olyan szörnyű a világ.
2011. okt. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kórosan mosómedve vagy.


meg vagy mosómedve.

2011. okt. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát...érdekes egy felfogás. Nem élünk tökéletes világban, de azzal, hogy ezt nem fogadod el csak magadnak teszel rosszat. A sok rossz között meg kell találni a szép dolgokat, a jó pillanatokat. Sok sikert ehhez!
2011. okt. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!