Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha idegenként találkoznál...

Ha idegenként találkoznál önmagaddal, szimpatikusnak találnád magadat? Miért?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 18:13
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:

Én speciel nem tartanám magamat szimpatikusnak: "Egy átlagos lány, hosszú hajjal, nem sminkeli magát. Elmegy. Végül is nincs rossz alakja, de olyan csendes, úgy elbújik a tömegbe, meg se szólal nagyon... Nem egy party arc."

Valami ilyesmit gondolnék magamról. Nincs önbizalom hiányom, csak éppen én azt bírom mikor valaki olyan vidám, és mer beszélni. :) Amilyen én nem vagyok. Kíváncsi leszek a válaszotokra.


14L

2010. aug. 4. 18:15
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem találnám magamnak szimpatikusnak.

Leírom pontosabban miért {amúgy majdnem ugyanolyan lesz,mint a tiéd=D}:

"Ki ez a lány?Eddig észre sem vettem...Mintha zavarban lenne.Á inkább nem hozom zavarba. Elég csendes,ilyennel ritkán találkozok:S.Inkább hagyom, nem szeretem az ilyen lányokat..."

Na hát kb ennyi lenne=) Azért ebből érződik, hogy kéne valamin változtatni nekem is...:)

18.L

2010. aug. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

:) Anyummal beszélgettem erről, ő azt mondta, hogy önmagának mindenki szimpatikus. Én azt mondtam én nem, erre azt felelte: "mert hülye vagy!"

Örülök, hogy más is megérti ezt. :D

2010. aug. 4. 18:34
 4/35 anonim ***** válasza:

Nem lennék szimpatikus magamnak.Kb. ezt gondolnám magamról,ha szembetalálkoznék más személyében:

"Héé!Ez a lány nem is olyan,mint a többi.Különleges,de nem vonzó a személyisége.Te jó úristen!Nincsenek is márkás cuccai!Ja,de az nem baj.Hm,olyan visszahúzódónak tűnik,szóval inkább hagyom.."

2010. aug. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés:D

Egyébként én se találnám magam szimpatikusnak:/Vmi ilyesmit gondolnék magamról:"Húú,de furi ez a lány!Olyan beképzeltnek tűnik,de mégis más mint a többi.Egy kicsit félénknek és visszahúzodónak tűnik,de vmiért túl komoly az arca,nem szívesen barátkoznék vele."

Valami ilyesmit gondolnék magamról,ha szembe mennék magammal az utcán:D

16/L

2010. aug. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha én egyszer idegenként találkoznék magammal kitörne a 3. világháború.:D
2010. aug. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

uristen ez egy fantasztikus kérdés :D

igy még nemis gondoltam magamra

2010. aug. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Háát nem igazán. "Egy visszahúzódó lány aki még flegma is?? uh." de aztán meglátnám a cipőmet elmennénk együtt vásárolni, beszélgetnénk közben és rájönnék hogy tök jófej vagyok csak nem zúdítom rá a személyiségemet mindenkire aki hozzámszól.:D
2010. aug. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
ez érdekes egy válasz.:D
2010. aug. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
én szimpinek találnám magam, mindenki azt mondja, hogy nagyon jó az első benyomásom, sokat mosolygok :)))
2010. aug. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!