Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Találkoznál egy ilyen alakkal?...

Találkoznál egy ilyen alakkal? Mit tennél? (i. nf. Lent)

Figyelt kérdés

Itt egy kép: [link]


Teszem azt, ez az alak mindig elmegy a házad előtt este, és egyszer csak azt látod, hogy az utcán vele szemben jön valaki és ellöki az útjából, de úgy hogy az illető hátraesik. Mit tennél? Félnél? Megvernéd, belekötnél, vagy rá sem bírnál nézni a sötét alakra?


2009. máj. 2. 15:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

félnék, és ahogy valamelyik előttem válaszoló írta: összeszedném a haverokat aztán a többi jönne magától, kimennénk a ház elé, és kíváncsian várnánk hogy velünk mit csinál ha az útjába állunk:DD

de őszintén megmondom lehet hogy nem mernék kimenni az utcára nehogy bántson:$

2009. máj. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Öhöm. Értem köszi a választ.
2009. máj. 5. 06:26
 13/14 anonim ***** válasza:
beszarnék...az már biztos, ki nem mennék...villanyt olts-->zseblámpa elő, függönyt behúz xD de ha így belegondolok...talán szólnék a szomszédnak és akk az kimehet, ha akar én nem xD jaaa meg felhívnám a szüleimet ( ha magamban lennék otthon )
2009. máj. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
:)
2009. máj. 5. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!