Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Aki ki van gyúrva azt tényleg...

Aki ki van gyúrva azt tényleg jobban tisztelik, becsülik!?

Figyelt kérdés
Mert tőle mindenki fél rá mindenki irigy még ha nője (jelenleg) nincs is. Te hogy gondolod/látod ezt a dolgot?
2011. okt. 19. 10:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
a félelem nem egyenlő a tisztelettel, megbecsüléssel!És ne gondold, hogy mindenki irigy rájuk!A buta ember irigy rájuk.Vannak ennél irigylésre méltóbb dolgok is.
2011. okt. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Antimod ***** válasza:
100%
Minél jobban félnek tőle, anál kevésbé tartják normálisnak, ergó kevésbé tisztelik.
2011. okt. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ahogy észrevettem/halottam az ilyen emberekhez nem mennek oda kötekedni.. ebből jött ez a tisztelet dolog bár lehet nem sok értelme...
2011. okt. 19. 10:37
 4/11 anonim ***** válasza:

hát, pedig a félelem és a tisztelet nagyon más..

én pl nem szeretem az izomagyakat, nem is tetszik.

Ha mégis kigyúrva is kedves, nyitott, akkor kedvelem.

2011. okt. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 mus musculus ***** válasza:

Ugyanazt akartam írni, mint az első meg a harmadik. Nagyon nem egyenlő a kettő. Naná, hogy nem kötnek belé, hiszen nem akarnak törött karral kolbászolni tovább, de ez nem azt jelenti, hogy egy istenkirály, szent és sérthetetlen valakinek gondolják. Attól még lenézhetik a lelkük mélyén, hogy a testi épségük megőrzésének érdekében nem csesztetik. Gondolom, te sem azért kussolsz/kussoltál anno órán, mert fú de tisztelted a tanári kart, csak nem akartál egyest kapni.

Ennél jobban nem tudom elmagyarázni, remélem, most már vágod.

Ha okos vagy, kikövetkeztetted az eddigiekből, hogy a kérdésedre a válasz magánvéleményem szerint egy határozott NEM.

2011. okt. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
igen itt az igasság emberek!! :DD
2011. okt. 21. 16:36
 7/11 anonim ***** válasza:

én nem vagyok kigyúrt,de viszont velem sem szoktak kötekedni.... viszont számomra tökmindegy hogy kivel kell verekedni,ha összeakadok egy nő miatt egy nálam nagyobb emberrel Én akkor sem hagyom magam tétlenül...Ergó:én nem tisztelem a kigyúrt embereket,mert azok is csak egy senkik...akit én tisztelek ,azt nem azért tisztelem mert akkora karja van mint a combom...

tiszteletet azok érdemelnek akik nem holmi ösztön lények,akik önzetlenül segítenek másokon,akik betartják a szavukat ha a kezüket is eltörik érte,akikben ott van a becsület és a bátorság....

2011. okt. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

jaja úgybizony:)

off. a csajért nem feltétlen verekednék ha ő szedett fel magának mást had lássa csak mit tett én békésen lemondanék a csajról azt erősködjön a bikájával ;)

on.

2011. okt. 21. 19:42
 9/11 life is beautiful ***** válasza:

egy 3-4 éve mikor elkezdtem kondizni, ezzel a gondolkodásmóddal éltem, hogy ha kigyúrom magam biztso jobban fognak tisztelni, csináltam több mint 2 évig, meg is lett az eredménye de semmi tisztelet...így hát azt mondtam ,hogy a tisztelet nem a külsőségekben, hanem a személyiségben lehet csak megtalálni, tisztelhetsz te bárkit bármiért ha valamiben jobb mint a másik,de ha ez nincs összhangban a határozottságával, a fellépésével ,akkor lehet 120 kg-os kigyúrt állat, begbélyegezik mint a csoport kigyúrtja aki egy mukkot nem szól ,és nem közelednek hozzá, nem lesznek barátai..

ezt gondolom én:)

2011. okt. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 zeronibble ***** válasza:
A vékonyabbak táborát erősítve (vagy azt is inkább gyengítve) pont azt látom, hogy a feleakkorák (negyedakkorák is, én is) cukkolják a "dagadtakat", ők meg marhajól szórakoznak rajtunk. :) Nagyon hamar tapasztalható, hogy a nagyok többsége nem egó, nem azért csinálja, mert hú, de önérzetes, meg hiú, hanem mert egészséges, kellemes, erőszakot hárítani több mint elég, és megelőzésre is tényleg jó. Bónuszként ott a vidám oldal, pl mikor a kis vonalkódok ráförmednek a nagy emberre csak úgy... :) Innentől kezdve nem kérdés a tisztelet. Hadd jegyezzem meg, hogy nem-bio testépítőkkel nem szoktam beszélgetni se.
2011. nov. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!