Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, ha szeretek/szeret...

Mit tegyek, ha szeretek/szeretnék szerepelni, felszólalni, de gátlásos vagyok?

Figyelt kérdés
Mármint érzem, hogy van bennem egyfajta szereplési vágy, de amint emberek közé kerülök elönt a félelem. Nyilvános megszólalásaimkor se sikerül soha felszabadulnom, és élveznem a dolgot. (Mondjuk ha pl. egy hosszabb előadást kell tartanom, akkor a végére már kezd jobb lenni.)
2011. okt. 19. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ebben szerintem mi nem nagyon tudunk segíteni, ilyen a személyiséged, esetleg a későbbiek során változhatsz.
2011. okt. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ez a két tulajdonság nagyon nem fér meg együtt ! Sőt nem is hallottam még ilyet !
2011. okt. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké :D. Köszi. Elgondolkodom a dolgon... :)
2011. okt. 22. 13:17
 4/6 life is beautiful ***** válasza:

ugyanilyen vagyok.

azt modják a vizualizáció sokat tud segíteni a dolgon, képzeld el hgoy sikerült, és ha rá kerül a dolog idézd fel a siker érzését mikor elképzelted, egész jó érzés :)

2011. okt. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De jó, hogy más is van így ezzel! (Mármint jobb lenne, ha nem lenne másnak is ilyen gondja, de hát sajna ez van.) Ezt még soha nem próbáltam. Képzeljem el, hogy ,,utána vagyok" (a félt dolog után), és minden sikerült? Megpróbálom majd, köszi. :) Olyanokat szoktam mondogatni magamnak, hogy ,,tiszta hülye vagy, hogy ilyenektől félsz, attól, hogy mondanod kell 2 mondatot, vagy hogy többen fognak majd nézni...", de nem segít. :(
2011. okt. 22. 21:31
 6/6 anonim válasza:
Ne azt mondogasd, hogy hülye vagy, mert azzal csak rosszabb lesz. Azt erősítsd, hogy képes vagy rá!! :)
2012. ápr. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!