Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az a helyzet, hogy bármilyen...

Az a helyzet, hogy bármilyen helyzetben elvörösödöm. Ha többen figyelnek rám, ha ki kell állnom szerepelni vagy ha egy fiú kicsit közeledne, vagy valami zavarba ejtő témáról van szó. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mit tegyek, az önbizalmammal is baj van. Azt hiszem, nem vagyok képes levetkőzni a gátlásaimat, nem tudom miért. Mit tegyek? Van valaki hasonló helyzetben? Hogy növeljem az önbizalmam? Hogy ne vörösödjek el minden helyzetben?
2010. máj. 16. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia

Félénk, visszahúzódó csaj vagy? Azt nem tudom, hogy miből adódik konkrétan az önbizalomhiányod, de legelőször próbálj meg magadban kutakodni. Magaddal; a külsőddel vagy akár a viselkedési stílusoddal meg vagy-e elégedve, mert lehet, hogy a problémád itt gyökerezik.

Ha a külsőddel nem vagy megelégedve- akármilyen okból kifolyólag, akkor sportolj többet vagy kezdj bele valamilyen más típusúba, mivel a sport az rengeteget segít, ez tény és való.:) Főleg ajánlom a csapatsportokat; újabb barátokra tehetsz szert, és ugyanúgy formálja az alakod, mint bármely más. Ha a viselkedési stílusod olyan, hogy emberek közt nem nyílsz meg könnyedén, arra is jó a csapatjáték, hisz ott máris van egy közös téma.:D


Változtass a külsődön!:D Csináltass új frizurát vegyél egy-két felsőt- nem kell a legújabb divathoz igazodnod, nem kell a legmárkásabb boltba menned, egyszerűen gondolkodj a saját ízlésedben. Ajánlanám a feltűnő, színes darabokat, hiszen az alapból jól áll mindenkinek, az önbizalmadra pedig nagy hatással lenne.:)

Jah! És a nyár is itt van a nyakunkon.:D


Ha a fentiek nem segítenének, akkor se aggódj, mert előbb-utóbb kinövöd az önbizalomhiányt. ;)

2010. máj. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 haggyámán ***** válasza:

Sokan szeretik a szégyenlős lányokat. :) Köztük én is! :)

Egyetértek az előttem szólóval. :)

2010. máj. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hát.. a kinézetemmel többnyire meg vagyok elégedve.. talán nem bízom inkább magamban.

de köszi a válaszokat... megfogadom a tanácsokat hisz bármi jó, csak segítsen :):) tényleg köszi.:)

2010. máj. 17. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!