Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, mit dolgoztatok a...

Anyukák, mit dolgoztatok a babátok előtt? Gyes után visszamentek vagy más elképzelésetek van?

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 22:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Befektetési tanácsadó voltam egy banknál. 3 hét múlva kezdek dolgozni, ugyanaz lesz a munkám, csak másik fiókban, kisfiam megy bölcsibe a jövő héttől.
2011. szept. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
cukrász voltam.Most találtam egy helyet ahol csak h-péntekig kell menni de hanem jön be a hely akkor más munka után kell néznem mert hétvégezni nem szeretnék a kisfiam mellett.
2011. szept. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Tanfolyamokat szerveztem és ügyfélszolgálatot irányítottam, és imádtam a munkámat. Jelenleg visszavárnak majd jövő évre, remélem így is lesz. Gyes alatt vissza szeretnék már menni, ha a kislányomat el tudjuk majd helyezni valahol.
2011. szept. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Üzletvezető voltam egy pékségben, jelenleg visszavárnak, de annyira rákaptam a babázásra, hogy egyből vállalnám a 2. babócát, amivel Apa még várna 2-3 évet. :( Első baba jelenleg 18 hónapos.
2011. szept. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Tanár vagyok egy középiskolában, jövőre megyek vissza ugyanoda.
2011. szept. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Számviteli vezető voltam de megszűnt a cég, tanácstalan vagyok és elkeseredett is picit, mi lesz velem ha jövőre bölcsi :(
2011. szept. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Eladó voltam egy Herbáriában, és várnak vissza, de nem valószínű, hogy megyek, mert már a második babán "dolgozunk" :))) a pici 9,5 hónapos most.

Idénymunkákat vállalok a gyed alatt - most pl. igénylek egy havi gyest, és megyek népet számlálni októberben, aztán visszaigénylem a gyedet (jóóóó kis papírmunka...)

Nem tudjuk hová tenni a kicsit, úgyhogy egyébként is gond lenne a munka, falun lakunk és távolsági busszal jártam be.. bölcsi sehol:(

2011. szept. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyóygszergyárban HR-es vagyok már 6 éve, fiam 21 hónapos, jövő hétfőn kezdjük a bölcsit :((( nov. 1-től megyek vissza ugyanoda.
2011. szept. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Elég hülyén jött ki a szomorú jel....
2011. szept. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Sürgősségi osztályon + mentőautón dolgoztam, nem megyek vissza a 12 óra és az éjszakák miatt. Az sem utolsó, hogy a karácsonyokat is a családommal szeretném tölteni!

Keresek helyben valami 6-8 órás munkát...

2011. szept. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!