Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hét hetes babám csak a jobb...

Hét hetes babám csak a jobb arcán hajlandó feküdni. Szegényt bárhogy kitámasztom valahogy mindig kiszabadítja magát. Mit tegyek, hogy ne deformálódjon a feje és a nyaka?

Figyelt kérdés
Ezen kívül, ha fájna a jobb füle, gondolom sírna miatta. A másik kérdésem, hogy sudocremet használunk születése óta, eddig semmi baj sem volt a popójával, de két napja már nagyon piros. Most akkor mivel kenjem? Esetleg a sima Gabi hintőpor jó rá? (krém nélkül) Sokan tanácsolják, hogy hagyjam szabadon szellőzni, nem igazán jó ötlet mivel elég gyakran pisil és kakil. Pelenkából a Libero 3 használjuk.
2010. szept. 20. 07:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia4Csaka kérdésed első részéhez tudok hozzászólni.Próbáld meg ha elaszik,át forditani neki a kis fejét,ha fent van úgy feküdjön hogy balra nézzen.Nekem is igy volt a kislányom,3 hónapos korára teljesen jobbra húzott a kis feje.Sok sok kinlódásunkba került mire most már aránylag egyenesen néz.inkább kisebb korában szokja meg.

A kis popsijára azt olvastam jó a kamillás lemosás,én nem próbáltam,de ártani nem árt szerintem.

2010. szept. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Anyu azt mondta kiskoromban én is ilyen voltam, próbált ő mindent még kefét is tett a fejem mellé hátha szúr és lesz annyi eszem nem fekszem rá, hát nem volt, így is arra az oldalra feküdtem :) Utána megunta egy jó darabig féloldalas voltam de mikor már nagyobb lettem és forgattam a fejem akkor már nem volt vele baj. Popsikrémet, mi azt használjuk amit a patikában kevernek ki Boraxos popsikrém a neve receptre és nélküle is pár száz forint de csoda krém. Szerintem próbáld meg nem hiszem, hogy csalódni fogsz benne. Rosszat még nem tapasztaltam róla és hallani se hallottam, mindenki csak dicséri. Remélem tudtam segteni
2010. szept. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az én fiam is ilyen volt. Mindig csak a jobb arcán feküdt. Forgattam én is, az ágyban is, de nem jött be. Semmi gondunk nem lett ebből. Ahogy kicsit nagyobb lett, és ki tudta nyomni magát, onnantól a fejét is forgatta. Ne izgulj. A gyógyszertári popsikrém pedig tényleg nagyon jó, én mindkét gyerekemnél azt használom, és soha semmi gond nincs vele.
2010. szept. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vilcsianyuja ***** válasza:

Voltatok már ortopédiai kontrollon? Nincs a babádnak torticollisa? Nekünk van, és a 9 hónapos lányomat még legalább 3 hónapig gyógytornára kell hordanom. Ő is teljesen elfeküdte az arca jobb felét, az egész kis feje, a fülei, a koponyája, de még az arcocskája is egy kicsit felemásak. Én is próbáltam mindent, tornáztattam, forgattam a kiságyban, törölközőt-párnát raktunk a feje mellé, de akkor is csak jobbra fordult. Akkor javult a helyzet, amikor elkezdett forogni. Én álmában szoktam átfordítani a fejét balra, akkor egy darabig azon feküdt.

A popsira a neogranormon kenőcsöt használtad már? Esetleg próbáld meg azt is. Nem hinném, hogy a hintőpor magában segítene, mert csak szárítana a most amúgy is érzékeny bőrén.

2010. szept. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hintopor felesleges, a kamila csipheti, mi hasznaltunk koromvirag ktremet neha, kulonben a Sudocream jo..

Nyakproblema nalunk is volt de mas jellegu, nem tudott hason lenni, fajt szopinal...elmentunk (angliaban elunk) egy Cranial Osteopath-hoz, vmi csontkovacs fele, nem ropogtatos, 2szer fel oras masszirozas utan megszunt a problemank, babam csaszaros lett sajnos es naluk ez gyakori problema.

2010. szept. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!