Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak ha mindig csak...

Mit csináljak ha mindig csak meg akarok felelni másoknak?

Figyelt kérdés
Mindenkinek meg akarok felelni azt vettem észre az utóbbi időben. Ezzel még nem volt gondom, de mostanára már kialakultak kínos helyzetek. Nem merek megmondani valamit valakinek mert félek hogy megbántom. Nem mondom meg az igazat. Hogyan változhatnék meg? 19f
2011. okt. 22. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
emberedre találtál. én is ilyen voltam régebben és azt vettem észre hogy ezektől az emberektől függtem. hiába voltam kedves vagy mondtam azt amit hallani akartak ha nem foglalkoztak velem. aztán rájöttem hogy az őszinteség őszinte barátokat hoz mivel mindig az igazat mondod így a barátaid közül csak azok lesznek a igaz barátaid akik tényleg egyetértenek veled. ennyi. hogyan változz meg? tisztítsd ki a hozzád nem illő barátokat akik csak addig haverjaid amig egyetértesz velük. mást nem tudok mondani.
2011. okt. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Robert Glover - No More Mr. Nice Guy


Olvasd el, csodálatos könyv, teljesen megváltoztatja az ember életét. Nem viccelek, nekem is sokat segített ahhoz, hogy laza legyek és jól érezzem magam!

2011. okt. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. okt. 22. 14:35
 4/4 anonim válasza:

Én egy nagyon jó filmet tudok ajánlani ebben a témában.

Ha érdekel, írj privát üzenetet, vagy írd meg kommentben a blogomon: [link]

2011. okt. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!