Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a postás...

Mit csináljak, ha a postás állandóan hozzánk hozza másoknak a leveleit?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt is hozott egy számlát, ami az utcánk végében lévő 10. emeleti panellakásnak volt címezve.

Ha már a házszám nem tűnk volna fel a postásnak, az feltűnhetett volna, hogy a családi házban nincs 10. emelet.


Amit ma hozott, annak legalább a házszáma stimmel, de tök más utcában van, kilométerekre tőlünk.


És nem ez az első ilyen eset. Nem én vagyok a postás, hogy mindent amit hozzánk bedobálnak különböző címekre azt én kézbesítsem.

Mit csináljak, dobáljam a kukába az ilyen leveleket? Nincs időm, energiám, hogy naponta körbejárjam a környéket mások levelei miatt.


2011. júl. 14. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Első menet: beszélni a postással.

Második menet: beszélni a postás főnökével.

Harmadik menet: kuka

De sztem az első után rendben lesz.

2011. júl. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1---Szólj a postásnak

2---Fenyegesd meg,hogy szólsz a főnökének.

3---Szólj a főnökének.


Az összes levelet dobd be a gyűjtő/utcai postaládába,mint ha feladnád,hátha nem te kapod meg ismét pár nap múlva.

2011. júl. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy nem áll módomban egész nap itthon ülni a kapuban és figyelni, hogy mikor jön erre. Ha nyugdíjas lennék, biztos megtenném.

A postán már háromszor szóltunk, hogy figyeljenek oda. Semmi haszna nem volt.

2011. júl. 14. 16:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne csak szólj, hogy figyeljenek oda, hanem vidd be a leveleket a postavezetőnek, és nyomd a kezébe!
2011. júl. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!