Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez miért van? Egyszerűen nem...

Ez miért van? Egyszerűen nem értem. Semmi se jó?

Figyelt kérdés

Szeretek nevetni hülyéskedni stb.


Viszont ha nevetek, hülyülök stb akkor mindenki gyerekesnek tart, mert hogy ez milyen dedós stb.

Ha (emiatt) fapofával beszélek nem nevetek akkor meg az a baj hogy milyen rossz társaság vagyok.


Most melyik jobb? Nem lehet mindenkinek megfelelni azt tudom de miért mondják rám ezeket?


2011. okt. 23. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Egykori önmagamra vélek ismerni. További kérdéseket kell tisztázni: a többiek nem azt tartják-e "dedósnak", amin olyan jól derülsz? Sikerül-e olyan témákból humort űznöd, amik egyébként foglalkoztatják a társaságot, amiről beszélnek, vagy ezek a poénok "életidegenek"? Mert egyébként a nevetés, a humor nem szokott probléma lenni!
2011. okt. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A nevetés és a humorizálás önmagában tényleg nem problémaforrás. Ha mondjuk gúnyt űzöl valakiből, hülyülés címszó alatt a negatív tulajdonságait állítod pellengérre, azt tényleg nem szokták díjazni :-) Én legalábbis erre a fajta humorra használom a gyerekes jelzőt.
2011. okt. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én nem szoktam olyanokat csinálni mondjuk...csak szeretek nevetni....sokak szerint milyen gyerekes meg stb....


Fapofával végigállni mindent meg "jaj nem vagy vicces nem vagy jó társaság"


-_-"

2011. okt. 23. 18:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Na, de mégis: mi jellemző az általad legviccesebbnek tartott dolgokra? Miben különbözik a többiek humorizálásától? Azt különben szórakoztatónak tartod (már természetesen, amikor nem Te vagy a célpont)? Őszintén!
2011. okt. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan vagyok , de az 1ik barátnőm is ilyen ... És nekem is bajom volt vele , de rájöttem , hogy csak azok véleménye számít akiket szeretek :) tegyél te is így , bevállik :)
2011. okt. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!