Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem értem hogy amikor valamely...

Nem értem hogy amikor valamelyik filmben elvágják a féket és mindenki ordít hogy most meghalunk akkor a sofőr egyszerűen miért nem veszi le a lábát a gázról?

Figyelt kérdés
Most én vagyok hülye ehhez nem tudom mert még csak 13 vagyok de ez valahogy olyan szembetűnő nem tudom hogy ez most baki-e vagy sem.
2011. szept. 22. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

xDDDD

Akkor máshogy kellene folytatani a filmet:)

Ez szándékosan így van csinálva.

De látom te okos vagy, hogy ilyen dolgokat észre veszel. Soha ne hagyd, hogy manipuláljanak.

2011. szept. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem szokásom hagyni :) Köszi a választ.
2011. szept. 22. 17:41
 3/5 Ágh Ferenc válasza:
Persze,hogy tehetnék ezt is, de a valóságban sem jelentene semmit, mert mire így lelassulna a jármű, akkor is történne valami baj azalatt, amíg megáll! Aztán nem lehet tudni a viselkedést a valóságban sem ha valaki pánikba esik, mit csinál ilyen esetben! Ez kisebb hiba, mint egy autós üldözés mutatásakor teljes erőből kiabálnak bent az autóban ,hogy "FÉLRE!!!", amiből valószínűleg senki nem hall semmit, pláne mikor a járdán mennek ezerrel!!!
2011. szept. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az hagyján, de miért nem húzza be a kéziféket? Az bowdenes, nem hidraulikus rendszer...


Amúgy ha le is veszi a lábát a gázról, attól még megmarad a kocsi lendülete, pl. lejtőn lefelé. igaz, ha sík úton megy, motorfékkel is megállhatna, de abban hol a drámai feszültség? :D A dramaturgia nem ismeri a valóságot :):):):)

2011. szept. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
xD Köszi.
2011. szept. 24. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!