Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Jó kislány vagyok, de néha...

Jó kislány vagyok, de néha rossz akarnák lenni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy 15 éves vagyok egyszer cigiztem,megfogadtam,hogy soha többet,de az osztályból sokan,haverok,barátnőim meg buliba sokan cigiznek és néha elkap,hogy én is akarok,de csak egy héten 1x 1-2 szálat + bulikba soha nem ittam,mert ugy voltam vele,hogy minek,egyszer ittam szülinapom volt és jól éreztem magam :D persze nem részeg meg ilyenek,de néha én is ugy innák bulikba,de ha iszom akkor meg az lesz a baj,ilyenkor mit csináljak?15/L
2011. okt. 23. 19:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
79%
attól hogy 13 évesen valaki MÁR hülyét csinál magából neked nem muszáj még 15 évesen játszani a nagylányt. amúgy folytas csak ezt a csak egy kis cigi-csak egy kis pia néha dolgot, egyszer csak állandó lesz az alkalmakból, ha szerencséd van jönnek majd a könnyűdrogok is (13 évesen bulizós társaságban jellemzőek az idióták). hajrá!
2011. okt. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
76%
alapban nem járok olyan helyre ahol 13 évesek buliznak, rühellem az óvi-buli-babazsúrokat. összevissza fetrengnek és hányják magukat, inkább házibuli...
2011. okt. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
36%
Nagyon büszke lehetsz magadra kis taknyos:)A tojáshéj a pi*ádon van...
2011. okt. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
85%
Mekkora gusztustalan otvar paraszt az elöttem lévő kommentelő.
2011. okt. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
84%
Elképesztő milyen emberek járnak ide, ráadásul egy csaj és ilyen cigányul beszélsz.
2011. okt. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
70%
Otvar paraszt?Tanulj meg írni,az hogy a fenekén ott van a tojáshéj,meg ,hogy 15 évesen kis taknyos ahhoz,hogy igyon,cigizzen,Qválkodjon ..az az én személyes véleményem..Kikérem magamnak a lecigányozást,én egy normális magyar vagyok ,ahol az értékrendembe nem férnek bele ezek a dolgok..(Az Ő ÁLTALA FELTETT KÉRDÉSRE ADTAM VÁLASZT)Az ,hogy milyen emberek járnak ide...igen brutális...(rád gondoltam pl)Támogassad,írjad neki mennyire okos kislány vagy azért mert ittál,cigiztél,és ennél sokkal rosszabb akarsz lenni,írd meg neki,hogy próbálja ki a drogokat,az anált...stb...meg még ,nagyon "rossz" dolgokat,mert már elég idős hozzá.mert az ilyen emberekkel mint te TÖBB lesz az oldal..?!
2011. okt. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
41%
ma 20:09 megírta az abszolút hasznos választ,innentől nó cement
2011. okt. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Szerintem ihatsz kicsit buliba, de ne legyél részeg, és ne cigizz, mert az rosszabb
2013. febr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 mikasa válasza:
szia én 14 vagyok de még meg se fordult a fejembe hogy bulizni menjek egyszer már ki probáltam a cigit amenyire egy szívás de szám szaga már meg volt egy orig mostam fogat hogy ki mennyen a büz a számból nem csak ugy lehet rosz kis lánynak lenni hogy iszol meg cigizell más hogy is lehetsz rosz ha az akkarsz lenni de szerintem nem akarsz az lenni amugy meg miért kell ilyen csunya választ írni nekem ez a saját véleményem és ne akkarom rá kényszeriteni senkire se
2013. nov. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
74%

Én azt szeretem hogyha egy lány vicces, egyedi.

Bulikban nem feltétlenül kell cigizni.

Ha cikizni akarnak miatta, akkor mondj olyan dolgokat amivel viccet csinálsz a témából. Hogyha azt mondják, hogy : Mi van, nem mered?

Anyukád nem örülne?

Akkor mond azt, hogy Anyám is cigizik néha.De irritálónak és igénytelennek tartom a cigizést. (tedd hozzá nyögve magas habgon) Ha!

Rosszkislány nem attól leszel, hogy magadat mérgezed.

Inni igyál ha buliba mész, de csak keveset és szép lassan. :)

Ha pasizni akarsz nyugodtan odamehetsz ahoz aki tetszik, sőtt ha a te barátnőid, és az ő barátai is ott vannak, akkor többen menjetek oda hozzájuk. Ne úgy próbálkozz, hogy megalázod.

Azt NEM értékeljük. :(

Ha nem tartod kínosnak, egy macskafüles hajráfot is felvehetsz.

Nekem tetszenek az olyan lányok :D és szerintem a többi fiúnak is.

én így értelmeztem a rosszkislány szót.

2014. jan. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!